رئیس باشگاه رئال مادرید به پشیمان شدن آبی‌پوشان لندن از حضور در رقابت‌های سوپرلیگ اروپا واکنش نشان داد.

رئیس باشگاه رئال مادرید به پشیمان شدن آبی‌پوشان لندن از حضور در رقابت‌های سوپرلیگ اروپا واکنش نشان داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت نشریه SI آمریکا مدعی شده است که فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید پس از مطلع شدن از پشیمان شدن باشگاه چلسی از حضور در سوپرلیگ اروپا و تصمیم آبی‌پوشان برای انصراف از این رقابت‌ها، به اطلاع آبی‌های لندن رسانده است که آنها نمی‌توانند دست به چنین اقدامی بزنند.

به نظر می‌رسد که ترس از تهدیدهای یوفا و واکنش منفی هواداران، چلسی و چند تیم دیگر از جمله منچسترسیتی، بارسلونا و اتلتیکومادرید را به فکر انصراف از حضور در سوپرلیگ انداخته است. در این میان چلسی اولین تیمی است که قصد دارد به صورت رسمی انصرافش را اعلام کند و این موضوع به مذاق پرس به‌عنوان یکی از بنیان‌گذاران اصلی سوپرلیگ اروپا خوش نیامده است.

پرس روز گذشته نیز در مصاحبه‌ای تأکید کرد، امکان بازگشت از توافق صورت گرفته برای حضور در سوپرلیگ اروپا برای هیچکدام از ۱۲ تیمی که اعلام آمادگی کرده‌اند، وجود نخواهد داشت. او گفت: قرارداد سوپرلیگ در حال انعقاد است. پس کسی نمی‌تواند پا پس بکشد. همه ما در کنار هم یکدیگر کار خواهیم کرد. تمام باشگاه‌ها شنبه هفته گذشته قرارداد‌های مربوطه را امضا کردند پس دیگر مشکلی نیست.

آخرین اخبار درباره سوپرلیگ اروپا حاکی از است آن که پس از پشیمان شدن چلسی و منچسترسیتی و تردید بارسلونا و اتلتیکومادرید برای حضور در این رقابت‌ها، قرار است که نشستی اضطراری میان نمایندگان ۱۲ عضو دائمی این رقابت‌ها برگزار شود که نتیجه آن می‌تواند تعیین‌کننده سرنوشت تورنمنت جدید باشد.

این خبر حدود ۱۵ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.