باشگاه فولاد خوزستان، با ارسال نامه به کنفدراسیون فوتبال آسیا، نگران خود را در پی ابتلای ٩ عضو تیم النصر به ویروس کرونا اعلام کرد.

باشگاه فولاد خوزستان، با ارسال نامه به کنفدراسیون فوتبال آسیا، نگران خود را در پی ابتلای ٩ عضو تیم النصر به ویروس کرونا اعلام کرد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال فولاد ایران امشب (سه‌شنبه) باید در سومین دیدارش در گروهی D لیگ قهرمانان آسیا، به مصاف تیم النصر عربستان برود؛ این درحالی است که تا دیشب تست کرونای ۹ عضو این تیم عربستانی مثبت اعلام شده است. از همین رو باشگاه فولاد خوزستان با ارسال نامه‌ای به AFC از بابت برگزاری این بازی در شرایطی که کرونا وارد اردوی تیم حریف شده، ابراز نگرانی کرده و خواستار اطلاع از آخرین وضعیت مبتلایان به کرونا در این تیم شده است.

از ۹ عضو تیم النصر که تاکنون تست کرونای‌شان مثبت بوده، ۳ عضو از کادر فنی و ۶ نفر از بازیکنان این تیم بوده‌اند، البته از بین این بازیکنان تنها دروازه‌بان این تیم جزو بازیکنان اصلی النصر بوده و مابقی یاران ذخیره این تیم به حساب می‌آیند. بنابریان نمی‌توان گفت با غیبت این افراد تیم النصر از لحاظ نفرات دچار معضل اساسی شده است.

با حساسیتی که AFC روی موضوع انتشار کرونا در مسابقات دارد، بنا شده پاسخ آخرین تست کرونای النصری‌ها پیش از بازی مقابل فولاد مشخص شود تا در صورتی که تعداد نمونه‌های مثبت این تیم بیشتر نشده باشد، این بازی بدون هیچ مشکلی برگزار شود. در آن سوی میدان پاسخ تست کرونای تمامی نفرات تیم فولاد منفی بوده است.

به گزارش تسنیم، غیبت ۶ بازیکن النصر مقابل فولاد که البته فقط یکی از آنها بازیکن اصلی تیمش به حساب می‌آید، چیزی از قدرت این تیم کم نمی‌کند. النصر یکی از پرمهره و پرهزینه‌ترین تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیاست. نفرات تاثیرگذار النصر تا حدی پرشمار هستند که آنها مایکونِ برزیلی که با مصاف تاریخی مقابل پرسپولیس در نیمه نهایی دوره گذشته برای فوتبالدوستان ایرانی نام آشناست را از لیست آسیایی خود حذف کرده‌اند. النصری‌ها همچنین پیش از آغاز مسابقات بتی مارتینزِ آرژانتینی را به دلیل مصدومیت در لیست خود ندارند.

دیدار فولاد و النصر طبق برنامه ساعت ۲۲:۳۰ امشب در ریاض برگزار خواهد شد. شاگردان جواد نکونام در دو دیدار گذشته مقلابل السد و الوحدات به یک تساوی و یک پیروزی دست پیدا کرده‌اند.

این خبر حدود ۱۹ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.