بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال معتقد است که حضور مجیدی به عنوان سرمربی آبی‌پوشان شوک مثبتی به این تیم وارد کرده و کیفیت فنی استقلال بالا رفته است.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال معتقد است که حضور مجیدی به عنوان سرمربی آبی‌پوشان شوک مثبتی به این تیم وارد کرده و کیفیت فنی استقلال بالا رفته است. علی موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص دومین پیروزی استقلال مقابل الشرطه در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: استقلال پس از برد پرگل و روحیه‌بخشی که مقابل الاهلی عربستان به دست آورد با شرایط خوبی به مصاف الشرطه رفت و توانست همان نمایش خوب بازی اول را مقابل حریف عراقی به تکرار کند و ۳ امتیاز شیرین دیگری را کسب کند.

وی ادامه داد: بعد از اینکه در دقایق ابتدای الشرطه ۱۰ نفره شد، بازیکنان استقلال واکنش خوبی به این موضوع نشان دادند و توانستند از این فرصت به نحو احسن استفاده کنند. بعضی اوقات ممکن است در چنین شرایطی بازی گره بخورد و حریف با یک بازی فشرده و بسته سعی در حفظ نتیجه داشته باشد اما آبی‌پوشان به درستی از تمام فضای زمین استفاده کردند و از هر دو جناح سعی کردند به دروازه الشرطه نزدیک شوند و موقعیت گل ایجاد کنند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به تاثیر فرهاد مجیدی در نتایج خوب آبی‌پوشان عنوان کرد: استقلال پیش از آمدن مجیدی هم نتایج بدی نگرفته بود اما بعد از تغییر کادرفنی، شوک مثبتی به تیم وارد شد و شکل بازی بازیکنان تغییر کرد و کیفیت فنی تیم بالاتر رفت. اوج تغییرات مثبت در تیم را هم ما در دو بازی آسیایی مقابل الاهلی و الشرطه دیدیم.

موسوی درباره دیدار بعدی استقلال مقابل الدحیل قطر خاطرنشان کرد: بازی استقلال با نماینده قطر سخت‌ترین و کلیدی‌ترین بازی فصل آبی‌پوشان است. اگر شاگردان مجیدی بتوانند حداقل از الدحیل ۲ امتیاز بگیرند می‌توانند هم رقیب اصلی‌شان را متوقف کنند و هم این فرصت را دارند که در بازی‌های بعدی با الاهلی و الشرطه با کسب نتایج دلخواه صدرنشینی‌شان را قطعی کنند. البته به عقیده من بازیکنان استقلال توانایی شکست الدحیل را هم دارند و من امیدوارم که روند خوبشان را در سومین بازی آسیایی‌شان هم ادامه دهند.

این خبر حدود ۲۰ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.