مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر با مدیربرنامه‌های خود قطع همکاری کرد و رسیدگی به امور حقوقی و اداری‌اش را به مدیربرنامه هم‌تیمی مراکشی خود سپرد.

مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر با مدیربرنامه‌های خود قطع همکاری کرد و رسیدگی به امور حقوقی و اداری‌اش را به مدیربرنامه هم‌تیمی مراکشی خود سپرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، لائوتارو مارتینس مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر از قطع همکاری با مدیربرنامه‌های پیشین خود و آغاز همکاری با آلخاندرو کامانو مدیربرنامه‌های اشرف حکیمی خبر داد.

در چند وقت اخیر خبرهای فراوانی درباره تصمیم لائوتارو برای قطع همکاری با مدیربرنامه‌هایش منتشر شده بود و ظاهراً گمانه‌زنی‌ها درباره نارضایتی او از عملکرد مدیربرنامه‌هایش صحت داشته است.

مؤسسه «فوت‌فیل اسپورتس» که متعلق به کامانو است، با انتشار پیامی در شبکه‌های اجتماعی از آغاز همکاری‌اش با لائوتارو مارتینس خبر داد.

با تغییر مدیربرنامه‌های لائوتارو، اکنون باید دید که داستان پرحاشیه انتقال او به بارسلونا چگونه پیش خواهد رفت و آیا تابستان امسال نیز بحث رفتن این بازیکن ملی‌پوش به نوکمپ مطرح خواهد شد یا نه. مارتینس اخیراً قراردادش را تا سال ۲۰۲۳ با اینتر تمدید کرد، ضمن اینکه باشگاه بارسلونا در حال حاضر وضعیت مالی چندان مناسبی برای انجام یک خرید بزرگ در حد و اندازه مارتینس ندارد.

این خبر حدود ۱۶ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.