سرمربی اخراجی تاتنهام می‌گوید آماده بازگشت فوری به عرصه مربیگری است.

سرمربی اخراجی تاتنهام می‌گوید آماده بازگشت فوری به عرصه مربیگری است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو که در ماه نوامبر ۲۰۱۹ با قراردادی چهار ساله جانشین مائوریسیو پوچتینو در تاتنهام شد، در یک سال و نیم حضورش روی نیمکت اسپرز نتوانست انتظارات مدیران باشگاه و البته هواداران را برآورده کند، از این‌رو روز گذشته (دوشنبه) از سمت سرمربیگری تاتنهام کنار گذاشته شد.

اخراج آقای خاص از سرمربیگری تاتنهام در حالی رخ داد که تاتنهام یکشنبه هفته آینده باید در دیدار فینال جام اتحادیه انگلیس به مصاف منچسترسیتی برود، هر چند این تیم در لیگ برتر انگلیس وضعیت چندان خوبی ندارد و در حالی با ۵۰ امتیازی در رده هفتم جدول جای دارد که کارشان برای کسب سهمیه رقابت‌های اروپایی سخت است.

مورینیو در گفت‌وگوی کوتاهی که با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» پیش از سوار شدن به خودرو داشت، در پاسخ به این پرسش که «آیا فکر می‌کنید که باشگاه تاتنهام ناعادلانه با شما رفتار کرد؟»، گفت: شما مرا می‌شناسید، من چیزی در این باره نخواهم گفت.

سرمربی پیشین تیم‌های رئال مادرید، چلسی، اینتر و منچستریونایتد که در تاتنهام رکورد ۵۱ درصد پیروزی را از خود برجای گذاشت، همچنین در مواجهه با این پرسش که «آیا احتمالاً به تعطیلات خواهید رفت؟»، اظهار داشت: نه نیازی به استرحت یا شارژ باتری‌هایم نیست. من همیشه در فوتبال هستم.

این خبر حدود ۲۰ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.