عضو کمیته اجرایی یوفا از حذف سه تیم از چهار تیم حاضر در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا خبر داد.

عضو کمیته اجرایی یوفا از حذف سه تیم از چهار تیم حاضر در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از خبرگزاری Metro، پس از مطرح شدن تشکیل مسابقات سوپرلیگ فوتبال اروپا با حضور ۱۲ تیم مطرح قاره سبز، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) قول تحریم‌های شدیدی داده است. الکساندر چفرین رئیس این اتحادیه، بازیکنان حاضر در این تورنمنت را به محرومیت از بازی در جام جهانی و جام ملت‌های اروپا تهدید کرد.

به نظر می‌رسد با اظهارات جوسپ مولر، رئیس فدراسیون دانمارک و عضو کمیته اجرایی یوفا، باید شاهد پیامدهای بعدی این موضوع و اخراج ۱۲ تیم فوق از مسابقات لیگ قهرمانان اروپا باشیم. اکنون تیم‌های رئال مادرید، چلسی و منچسترسیتی از ۱۲ تیمی که برای شرکت در سوپرلیگ اعلام آمادگی کرده‌اند، در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان حضور دارند.

مولر در همین باره گفت: رئال مادرید، منچسترسیتی و چلسی از مسابقات کنار گذاشته می‌شوند و انتظار دارم این اتفاق روز جمعه رخ دهد. سپس باید ببینیم مسابقات چگونه به پایان می‌رسد. روز جمعه باید نشست فوق‌العاده کمیته اجرایی را برگزار کنیم و انتظار دارم که این ۱۲ تیم از لیگ قهرمانان اخراج شوند.

اظهارات مولر به این معنی است که منچستریونایتد و آرسنال هم از لیگ اروپا حذف خواهند شد. این دو تیم در نیمه‌نهایی لیگ اروپا باید به مصاف رُم و ویارئال بروند.

این خبر حدود ۱۹ روز پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۶ )