رئیس یوفا به شدت از تشکیل مسابقات سوپرلیگ اروپا انتقاد و تهدید کرد که بازیکنان حاضر در این مسابقات، از حضور در رقابت‌های ملی منع خواهند شد.

رئیس یوفا به شدت از تشکیل مسابقات سوپرلیگ اروپا انتقاد و تهدید کرد که بازیکنان حاضر در این مسابقات، از حضور در رقابت‌های ملی منع خواهند شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، الکساندر چفرین در نشست خبری امروز (دوشنبه) خود، به شدت از تصمیم تأسیس مسابقات سوپرلیگ فوتبال اروپا و نیز تصمیم‌گیران این موضوع انتقاد کرد.

وی با انتقاد از رئیس باشگاه منچستریونایتد بیان کرد: من ۲۴ سال وکیل دادگاه کیفری بوده‌ام و چیزهای زیادی در زندگی خودم دیده‌ام، اما چنین افرادی ندیده بودم. اد وودوارد روز پنجشنبه با من تماس گرفت تا بگوید او از شرایط جدید لیگ قهرمانان اروپا راضی است و از اصلاح مسابقات حمایت می‌کند. او گفت که فقط می خواهد درباره بازی جوانمردانه مالی صحبت کند، اما چیز دیگری امضا کرده بود.

رئیس یوفا با حمله به ادواردو آنیلی رئیس باشگاه یوونتوس تصریح کرد: من ندیدم کسی به این دفعات و با این تداوم دروغ بگوید. من با او شنبه بعدازظهر صحبت کردم و گفت همه چیز دروغ است. آنیلی گفت من یک ساعت بعد تماس می‌گیرم، اما تلفنش را خاموش کرد. حرص و طمع چنان شدید است که تمام ارزش‌های انسانی را از بین می‌برد.

چفرین با تهدید بازیکنان شرکت‌کننده در سوپرلیگ اروپا گفت: این بازیکنان از شرکت در مسابقات اروپایی و جام جهانی محروم خواهند شد و نمی‌توانند برای تیم‌های ملی خود به میدان بروند. امیدوارم که در اسرع وقت این اتفاق بیفتد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنان ۱۲ باشگاه سوپرلیگ اروپا، یورو ۲۰۲۰ را از دست می‌دهند یا خیر، خاطرنشان کرد: گفتن این موضوع خیلی زود است. ما هر تحریمی را که بتوانیم اعمال می‌کنیم. یوفا و جهان فوتبال مقابل اقدام ننگین توسط چند باشگاه با انگیزه طمع می‌ایستند. ما متحد هستیم تا مقابل این پروژه مزخرف بایستیم.

این خبر حدود ۱۹ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.