دیدارهای هفته سی‌و‌یکم لالیگای اسپانیا با تساوی مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها در یک بازی خارج از خانه و برد پرگل ویارئال برابر لوانته پایان یافت.

دیدارهای هفته سی‌و‌یکم لالیگای اسپانیا با تساوی مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها در یک بازی خارج از خانه و برد پرگل ویارئال برابر لوانته پایان یافت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین شب از بازی‌های هفته سی‌و‌یکم لالیگای اسپانیا، شب گذشته (یکشنبه) دو دیدار انجام شد که در مهمترین آنها تیم تیم فوتبال رئال مادرید در خانه رقیب همشهری خود تیم ختافه به تساوی بدون گل بسنده کرد.

رئال مادرید در حالی به یک امتیاز این بازی قناعت کرد که با هشت غایب از جمله سرخیو راموس، رافائل واران، فرلان مندی، کاسمیرو، ادن ازار و فدریکو والورده به میدان رفت.

این نتیجه رئال مادرید را با ۶۷ امتیاز در رده دوم جدول نگه داشت هرچند فاصله‌ کهکشانی‌ها را با اتلتیکومادرید صدرنشین جدول نسبت به هفته گذشته، به سه امتیاز افزایش داد. علاوه بر این اکنون بارسلونای ۶۵ امتیازی که یک بازی کمتر انجام داده این شانس را دارد که با کسب پیروزی در بازی معوقه‌اش رده دوم را از رئال مادرید پس بگیرد. همچنین تیم ختافه با این تساوی ۳۱ امتیازی شد هرچند همچنان در رده پانزدهم جدول قرار دارد.

در دیگر بازی یکشنبه شب تیم فوتبال ویارئال میزبان خود تیم لوانته را تحقیر کرد و آن را با نتیجه ۵ بر یک در هم کوبید. با این نتیجه نیز زیردریایی زرد ۴۹ امتیازی شد و به رده پنجم جدول صعود کرد. لوانته هم با ۳۸ امتیاز در رده نهم قرار گرفت.

این خبر حدود ۲۱ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.