مهمترین جدال هفته سی‌و‌یکم سری A ایتالیا با تساوی تیم‌های فوتبال اینتر و ناپولی در ورزشگاه دیه‌گو مارادونا به پایان رسید تا نوار بردهای متوالی نراتزوری قطع شود.

مهمترین جدال هفته سی‌و‌یکم سری A ایتالیا با تساوی تیم‌های فوتبال اینتر و ناپولی در ورزشگاه دیه‌گو مارادونا به پایان رسید تا نوار بردهای متوالی نراتزوری قطع شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی از هفته سی‌و‌یکم سری A ایتالیا، شب گذشته (یکشنبه) تیم فوتبال ناپولی در ورزشگاه خانگی خود دیه‌گو آرماندو مارادونا به مصاف اینتر رفت که این بازی با تساوی یک - یک خاتمه یافت.

در این بازی اشتباه سمیر هندانوویچ دروازه‌بان اسلوونیایی اینتر که در دقیقه ۳۶ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد، ناپولی را پیش انداخت. ناپولی در پایان نیمه اول پیروز به رختکن رفت، اما کریستین اریکسن ستاره دانمارکی اینتر‌ها در دقیقه ۵۵ کار را به تساوی کشاند.

با این نتیجه سریال بردهای متوالی اینتر در سری A که تعداد آن به ۱۱ مورد رسیده بود پایان یافت هرچند پانزدهمین بازی بدون باخت پی‌در‌پی شاگردان آنتونیو کونته در لیگ رقم خورد. اینتر با این تساوی ۷۵ امتیازی شد، اما حاشیه امنیتش در صدر جدول نسبت به هفته قبل به ۹ امتیاز کاهش یافت.

ناپولی هم با یک امتیاز این بازی ۶۰ امتیازی شد و شانس صعود به رده چهارم جدول را از دست داد تا همچنان تیم پنجم جدول باشد.

این خبر حدود ۲۱ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.