در روزی که راه‌راه‌پوشان تورین در برگامو مقابل آتالانتا تن به شکست دادند، شاگردان سیمونه اینزاگی بر بنونتو غلبه کردند.

در روزی که راه‌راه‌پوشان تورین در برگامو مقابل آتالانتا تن به شکست دادند، شاگردان سیمونه اینزاگی بر بنونتو غلبه کردند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته سی‌ویکم مسابقات فوتبال سری A ایتالیا، از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (یکشنبه) با برگزاری سه دیدار همزمان پیگیری شد که در یکی از این دیدارها تیم‌های آتالانتا و یوونتوس در شهر برگامو به مصاف هم رفتند که حاصل این جدال برتری یک بر صفر شاگردان گاسپرینی بود. تنها گل بازی را روسلان مالینوفسکی در دقیقه ۸۷ برای آبی‌وسیاه پوشان برگامو به ثمر رساند.

آتالانتا با این برد ۶۴ امتیازی شد و به رده سوم جدول رده‌بندی این رقابت‌ها صعود کرد. تیم تحت‌هدایت آندره‌آ پیرلو هم که در این بازی کریستیانو رونالدو را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، با ۶۲ امتیاز به مکان چهارم جدول سقوط کرد.

لاتزیو هم در خانه خود در دیداری پرگل با نتیجه ۵ بر ۳ بر بنونتو غلبه کرد. دپائولی (۱۰- گل به خودی)، ایموبیله (۲۰ و ۶+۹۰)، کوریا (۳۷- پنالتی) و مونتیپو (۴۸- گل به خودی) برای لاتزیو و سائو (۴۵)، ویولا (۶۳- پنالتی) و گلیک (۸۵) برای بنونتو گلزنی کردند. شاگردان سیمونه اینزاگی با این برد ۵۸ امتیازی شدند و جایگاه ششمی خود را تثبیت کردند.

بولونیا هم در دیداری خانگی با نتیجه ۴ بر یک اسپتزیا را از پیش‌رو برداشت.

در همین چارچوب امشب دو دیدار دیگر به شرح زیر برگزار می‌شود:

تورینو - رم؛ ساعت ۲۰:۳۰

ناپولی - اینتر ؛ ساعت ۱۷:۳۰

این خبر حدود ۲۱ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.