تیم فوتبال استقلال در دومین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الشرطه می‌رود که این ششمین تجربه سرمربیگری فرهاد مجیدی با استقلال در فصل جدید است.

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از کنار رفتن محمود فکری از هدایت استقلال، فرهاد مجیدی از هفته چهاردهم لیگ برتر هدایت این تیم را پذیرفت و توانست در نخستین گام خود فولاد را با یک گل شکست دهد. بعد از آن آبی پوشان با مجیدی در جام حذفی به مصاف پیکان رفتند و با نتیجه ۲ بر یک از سد این تیم عبور کردند و در سومین دیدار هم به تبریز رفته و مقابل ماشین سازی به برتری ۲ بر صفر رسیدند.

مجیدی بعد از آن بازی یک بار دیگر به مصاف پیکان رفت که این دیدار در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر بود و با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

آبی پوشان و مجیدی بعد از ۴ دیدار داخلی راهی جده شدند تا پنجمین حضور فرهاد روی نیمکت آنها با پیروزی ۵ گله مقابل الاهلی عربستان همراه باشد و حالا مجیدی در ششمین حضور خود روی نیمکت استقلال، به مصاف الشرطه عراق می‌رود.

استقلال با مجیدی نتایج خوبی گرفته و از ۵ بازی گذشته ۴ پیروزی و یک تساوی به دست آورده است. آبی‌ها در این ۵ دیدار که هدایتشان بر عهده مجیدی بوده ۱۰ گل به ثمر رسانده و سه گل خورده‌اند که یک گل از روی نقطه پنالتی بوده است. این تیم تنها در یک بازی از ۵ بازی اخیرش گل نزده و در ۳ بازی هم موفق به بسته نگه داشتن دروازه‌اش شده است.

فرهاد مجیدی در ششمین تجربه‌اش در هدایت استقلال برای فصل جدید، از ساعت ۴۵ دقیقه بامداد فردا به مصاف الشرطه می‌رود و آبی‌ها امیدوارند روند خوب نتیجه گیری خود را در این بازی هم ادامه دهند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.