مهاجم تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: اگر وعده مسئولان برای حل مشکلات جدی نبود مطمئن باشید پورموسوی در صنعت‌نفت نمی‌ماند.

مهاجم تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: اگر وعده مسئولان برای حل مشکلات جدی نبود مطمئن باشید پورموسوی در صنعت‌نفت نمی‌ماند. فاخر تهامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص آخرین وضعیت مصدومیتش گفت: در بازی رفت برابر نساجی مصدوم شدم که دو ماه و نیم از آن اتفاق می‌گذرد. در این مدت روزهای سختی را پشت‌سر گذاشتم چون مصدومیت برای هر فوتبالیستی سخت است ولی خدا را شکر الان وضعیت خوبی دارم. فکر می‌کنم تا ۱۰ روز دیگر به شرطی که آقای پورموسوی اجازه بدهد، می‌‌توانم برای صنعت‌نفت بازی کنم.

وی ادامه داد: دوری از فوتبال واقعا سخت است و حالا انگیزه زیادی دارم تا به صنعت‌نفت کمک کنم و خودم را نشان دهم. امیدوارم بعد از بازگشت به میادین بهترین عملکرد را داشته باشم و بازی‌های خوبی به نمایش بگذارم. هنوز جوان هستم و فرصت دارم خودم را نشان دهم.

تهامی در خصوص مشکلات مالی صنعت‌ نفت و عدم پرداخت حق و حقوق بازیکنان در ۷ ماه گذشته عنوان کرد: مسئولان استانی قول داده‌اند که مشکلات برطرف شود و گویا این بار قول‌هایی که دادند واقعا جدی است. اگر وعده مسئولان جدی نبود مطمئن باشید پورموسوی در صنعت‌نفت نمی‌ماند چرا که تا چند روز پیش بحث جدایی این مربی مطرح بود ولی این مربی در نهایت تصمیم داشت بماند. اکثر بازیکنان ما هم فقط به خاطر آقا سید (پورموسوی) صبر کردند.

این خبر حدود ۱۸ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.