کالیاری در جدال حساس میان تیم‌های انتهای جدولی، از سد پارما گذشت و اختلاف خود را با تورینوی رده هفدهمی به دو امتیاز کاهش داد.

کالیاری در جدال حساس میان تیم‌های انتهای جدولی، از سد پارما گذشت و اختلاف خود را با تورینوی رده هفدهمی به دو امتیاز کاهش داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های کالیاری و پارما در چارچوب دیداری از هفته سی‌ویکم مسابقات فوتبال سری A ایتالیا، شنبه شب به مصاف هم رفتند که این مسابقه با برتری ۴ بر ۳ کالیاری به پایان رسید.

پارما در این مسابقه با گل‌های جوزپه پزلا و یورای کوتسکا در دقایق ۵ و ۳۱ از حریفش پیش افتاد. کالیاری در ادامه با گل لئوناردو پاوولتی در دقیقه ۳۹، اختلاف را به یک گل رساند. دنیس مان در دقیقه ۵۹ گل سوم میهمان را به ثمر رساند تا شاگردان روبرتو ده‌آورسا در آستانه پیروزی قرار بگیرند. در ادامه مسابقه اما ورق برگشت و کالیاری با گلزنی رازوان مارین، گاستون پریرو و آلبرتو چری در دقایق ۶۶، ۱+۹۰ و ۴+۹۰ پیروز شد.

کالیاری که پس از متحمل شدن چهار شکست پیاپی به برتری رسید، با ۲۵ امتیاز در رده هجدهم جدول سری A باقی ماند. پارما هم با شکست در این دیدارِ شش امتیازی، با ۲۰ امتیاز همچنان در رده نوزدهم جدول ایستاده است.

این خبر حدود ۱۸ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.