تیم فوتبال سپاهان با توقف مقابل نفت مسجدسلیمان در اصفهان فرصت صعود دوباره به صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر را از دست داد.

تیم فوتبال سپاهان با توقف مقابل نفت مسجدسلیمان در اصفهان فرصت صعود دوباره به صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر را از دست داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم‏، هفته بیستم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور امروز (دوشنبه) با دو دیدار دیگر پیگیری شد. این هفته با پیروزی پرسپولیس مقابل نساجی مازندران و صعود این تیم به صدر جدول آغاز شد و با تداوم صدرنشینی این تیم ادامه پیدا کرد.

امروز نیز دو بازی در این چارچوب برگزار شد که در یکی از این دیدارها گل‌گهر با نتیجه ۲ بر صفر در زمین پیکان به برتری رسید و ۲۹ امتیازی شد. با این نتیجه تیم قلعه‌نویی موقتاً به رتبه چهارم جدول رسید. شاگردان تارتار هم با همان ۲۵ امتیاز قبلی در رتبه دهم جدول قرار گرفتند.

در بازی دیگر امروز سپاهان در اصفهان مقابل نفت مسجدسلیمان با سرمربی جدید‌اش متوقف شد و نتوانست به صدر جدول بازگردد. این دیدار نخستین بازی نفتی‌ها با سرمربیگری محمود فکری بود که توانستند یک امتیاز شیرین را در اصفهان کسب کنند.

سپاهان با تساوی مقابل نفت مسجدسلیمان ۴۱ امتیازی شد و با تفاضل گل کمتر نسبت به پرسپولیس در رتبه دوم جدول قرار گرفت. نفتی‌ها هم ۲۱ امتیازی شدند و در رتبه دوازدهم جدول جای گرفتند.

نتایج دیدارهای هفته بیستم لیگ برتر تا به اینجا به شرح زیر است:

پرسپولیس ۲ - نساجی مازندران صفر ماشین‌سازی تبریز یک - آلومینیوم اراک یک مس رفسنجان یک - سایپا صفر پیکان صفر - گل‌گهر سیرجان ۲ سپاهان صفر - نفت مسجدسلیمان صفر

دیدار تیم‌های فوتبال پدیده و ذوب‌‌آهن در این چارچوب روز پنجشنبه ۲۶ فروردین برگزار خواهد شد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳ )