سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی نظر خود را درباره پیوستن ستاره آرژانتینی‌اش به یکی دیگر از تیم‌های لیگ برتری در پایان فصل جاری عنوان کرد.

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی نظر خود را درباره پیوستن ستاره آرژانتینی‌اش به یکی دیگر از تیم‌های لیگ برتری در پایان فصل جاری عنوان کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا، سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی می‌گوید با اینکه سرخیو آگوئرو در پایان فصل جاری به یکی دیگر از تیم‌های لیگ برتر انگلیس ملحق شود و از فصل آینده برابر تیم فعلی‌اش قرار بگیرد ناراحت نمی‌شود.

آگوئروی ۳۲ ساله تا پایان فصل جاری با من‌سیتی قرارداد دارد و در پایان این فصل از «سیتیزن‌ها» جدا می‌شود. از زمانی که این مسئله قطعی شده است، شایعاتی درباره پیوستن او به تیم‌هایی مانند چلسی، تاتنهام و لیدزیونایتد مطرح شده است. گواردیولا اما مشکلی با این قضیه ندارد.

سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی گفت: من صلاح او را می‌خواهم. قطعاً چیزی که من برای سرخیو می‌خواهم این است که در این سال‌های پایانی حرفه‌اش بهترین انتخاب را داشته باشد. ما از هر تصمیمی که او بگیرد حمایت می‌کنیم و برای خودش و خانواده‌اش آرزوی موفقیت می‌کنیم.

گواردیولا افزود: هر چه خودش ترجیح دهد، ترجیح من هم هست و هرچه من ترجیح دهم، ترجیح اوست. چیزی که به نفع سرخیو باشد به نفع همه ماست.

آگوئروی ۳۲ ساله سال ۲۰۱۱ از تیم اتلتیکومادرید به منچسترسیتی پیوست و در ۳۸۵ بازی‌اش برای این تیم در تمامی رقابت‌ها ۲۵۷ گل زد که او را به بهترین گلزن تاریخ آبی‌های شهر منچستر تبدیل کرد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.