سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال گوا هند گفت: هر ۶ بازی ما در لیگ قهرمانان آسیا اهمیت دارد و کار بسیار سختی داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، «خوان فراندو» سرمربی تیم فوتبال گوا هندوستان که با تیم‌های پرسپولیس ایران، الریان قطر و الوحده قطر در لیگ قهرمانان آسیا همگروه است، به تحلیل این گروه پرداخت.

فرناندو گفت: مسئولیت بسیار بزرگی است. این نخستین تجربه من در آسیا، در هندوستان و در این باشگاه است. بعد از ۶ ماه، بازیکنان و باشگاه را می‌شناسم. این مسئولیت بزرگی است زیرا لیگ قهرمانان آسیا رقابت‌های داخلی نیست بلکه بین المللی است. این مانند ارائه فوتبال هند به جهان خواهد بود.

وی ادامه داد: تمام بازیکنان باید تمرکز داشته باشند تا به صورت تیمی کار کنند و ۹۰ دقیقه آماده باشند. این مربوط به مسابقه اول یا دوم نیست. ۶ مسابقه داریم که هر کدام برایمان خیلی اهمیت دارد.

سرمربی تیم گوا هند با اشاره به رقیبانش در گروه پنجم گفت: می دانم که کار ما خیلی، خیلی دشوار است. آنها (رقبا) بازیکنان خیلی خوب با تجربه بالا در این مسابقات دارند. برای آنها، لحظه بزرگی است که در مرحله گروهی شرکت کنند و راهی مرحله بعد شوند. برای ما این یک فرصت عالی برای یادگیری، کسب تجربه و آگاهی بازیکنان محلی از مسابقات بین المللی است.

فرناندو تصریح کرد: این متفاوت است. شما به تمرکز ۹۰ دقیقه‌ای و کار تیمی نیاز دارید. در لیگ هند، شما دو، سه بازیکن دارید که می‌توانند به تیم کمک کنند اما در مسابقات بین المللی، شما نیاز دارید که یک تیم باشید. این خیلی مهم است.

این خبر حدود ۲۶ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.