ورود یک شهروند اسپانیایی به ورزشگاه محل بازی تیم‌های منچستریونایتد و گرانادا در لیگ اروپا کنجکاوی بسیاری را درباره نحوه دسترسی پیدا کردن او به استادیوم برانگیحت.

ورود یک شهروند اسپانیایی به ورزشگاه محل بازی تیم‌های منچستریونایتد و گرانادا در لیگ اروپا کنجکاوی بسیاری را درباره نحوه دسترسی پیدا کردن او به استادیوم برانگیحت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، بازی پنجشنبه شب تیم‌های فوتبال گرانادا و منچستریونایتد در اسپانیا در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا با یک حاشیه عجیب همراه بود. ورود یک فرد برهنه به زمین بازی در دقیقه ۱۰ آن هم در حالی که به دلیل شیوع کرونا قرار بود هیچ تماشاگر یا هواداری اجازه ورود به ورزشگاه را نداشته باشد. چیزی که ماجرا را بدتر جلوه می‌داد، ورود این شهروند اسپانیایی به زمین مسابقه بدون رعایت هیچ‌یک از پروتکل‌های بهداشتی و نداشتن ماسک بود که می‌‌توانست سلامتی بازیکنان را به خطر بیندازد.

این اتفاق نه تنها سبب شد که بعد از این معیارها و تمهیدات امنیتی سفت و سخت‌تری برای جلوگیری از موارد مشابه اندیشیده شود بلکه کنجکاوی بسیاری را درباره نحوه ورود این مرد اسپانیایی به زمین مسابقه برانگیخت.

اکنون پلیس اسپانیا با تحقیقاتی که از فرد متخلف با نام اولمو گارسیا انجام داده - فردی که ظاهراً سابقه انجام حرکاتی مشابه در گذشته را داشته اشت - گزارشی درباره نحوه ورود او به ورزشگاه منتشر کرده است.

طبق این گزارش؛ اولمو گارسیا ساعت ۷ صبح روز بازی با عبور از نگهبانان مستقر در حدفاصل ورزشگاه لس کارمنس شهر گرانادا و ساختمان مجاور آن، خودش را به داخل ورزشگاه رسانده و به مدت ۱۴ ساعت زیر یک بنر بزرگ پنهان شده تا در زمان مناسب وارد زمین بازی شود.

در پایان این بازی تیم فوتبال منچستریونایتد با نتیجه ۲ بر صفر میزبان اسپانیایی خود را شکست داد و به لطف این نتیجه با کسب یک تساوی در بازی برگشت که پنجشنبه هفته جاری در ورزشگاه اولدترافورد برگزار می‌شود هم به مرحله نیمه نهایی صعود خواهد کرد.

این خبر حدود ۲۷ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.