باشگاه منچستریونایتد خواهان به خدمت گرفت دروازه‌بان اسلوانیایی تیم فوتبال اتلتیکومادرید است.

باشگاه منچستریونایتد خواهان به خدمت گرفت دروازه‌بان اسلوانیایی تیم فوتبال اتلتیکومادرید است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که رسانه‌های انگلیسی در هفته‌های اخیر درباره احتمال ایجاد تغییراتی در پست دروازه‌بانی منچستریونایتد در پایان فصل جاری اخباری منتشر کرده‌اند، حالا پایگاه خبری «۹۰ مین» خبر می‌دهد که باشگاه منچستریونایتد نسبت به جذب یان اوبلاک از اتلتیکومادرید علاقه‌مند است.

این دروازه‌بان اسلوونیایی که از سال ۲۰۱۴ درعضویت باشگاه اتلتیکومادرید است، مدت‌هاست که مورد توجه کادرفنی و سران باشگاه منچستریونایتد قرار دارد. این باشگاه انگلیسی قصد دارد در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی پیش‌رو بار دیگر شانس خود را برای به خدمت گرفتن او امتحان کنند.

اوبلاک ۲۸ساله که تا سال ۲۰۲۳ تحت‌قرارداد اتلتیکومادرید است، تابستان گذشته در آستانه پیوستن به چلسی بود اما سران این باشگاه اسپانیایی حاضر نشدند به لندنی‌ها بابت رقم فسخ ۱۰۹ میلیون پوندی این دروازه‌بان اسلوونیایی تخفیف دهند و در نهایت این انتقال شکل عملی به خود نگرفت.

در هفته‌های اخیر بحث احتمال جدایی داوید دخه‌آ از منچستریونایتد در پایان فصل جاری مطرح شده است، دروازه‌بانی که از سال ۲۰۱۱ در این تیم عضویت دارد و در این سال‌ها دروازه‌بان شماره یک شیاطین سرخ بوده است. این دروازه‌بان اسپانیایی که مورد توجه پاری‌سن‌ژرمن قرار دارد، رقیب جوان و باانگیزه‌ای به نام دین هندرسون در ترکیب منچستریونایتد دارد.

اخیراً نشریه «سان» مدعی شده بود که مدیران این باشگاه انگلیسی قصد دارند روی دین هندرسون برای بلندمدت حساب باز کنند، دروازه‌بانی که تابستان اخیر پس از دو فصل قرضی موفق در شفیلدیونایتد به جمع شیاطین سرخ بازگشت و در ادامه قراردادش را با این باشگاه تا سال ۲۰۲۵ تمدید شد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.