مهاجم فرانسوی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید او و هم تیمی‌هایش می دانستند که چه زمان‌هایی از بازی شب گذشته با بایرن مونیخ به حریف ضربه بزنند.

مهاجم فرانسوی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید او و هم تیمی‌هایش می دانستند که چه زمان‌هایی از بازی شب گذشته با بایرن مونیخ به حریف ضربه بزنند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، کیلیان امباپه که شب گذشته (چهارشنبه) در برتری ۳ بر ۲ پاری‌سن‌ژرمن در خانه بایرن مونیخ طی دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا موفق شد دو گل پاریسی‌ها را به ثمر برساند و شمار گل‌های زده‌اش را در چهار بازی اخیر این رقابت‌ها به عدد هشت برساند، پس از این بازی گفت: در کل عملکرد فوق‌العاده‌ای از از خود مقابل بایرن به نمایش گذاشتیم و من از تلاش بازیکنان تیم نهایت استفاده را بردم و موفق به گلزنی شدم.

وی افزود: با وجود کسب این پیروزی، ما تازه یک نیمه از این تقابل را پشت سر گذاشته‌ایم. ما در این بازی به دردسر هم افتادیم، اما نباید بابت عملکردی که در این بازی ارائه کردیم، شرمنده باشیم. ما در این بازی مستحکم بودیم و می‌دانستیم که در لحظاتی که قدرتمند هستیم چطور به حریف ضربه بزنیم. ما در بازی برگشت هم با همین عزم راسخ حمله خواهیم کرد. همانطور که در بازی با بارسلونا گفته بودم، من چنین بازی‌هایی را دوست دارم.

مهاجم فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن تصریح کرد: من همیشه لبخند نمی‌زنم، اما نمی‌توانم خوشحالی‌ام را بابت این نتیجه پنهان کنم. من حضور در چنین بازی‌هایی و تأثیرگذار بودن را دوست دارم. ما حالا باید به بازی استراسبورگ فکر کنیم و سپس در بازی برگشت در حالی که می‌دانیم مقابل تیم برزگی به نام بایرن بازی می‌کنیم، با اعتمادبه‌نفس به دروازه‌ آنها حمله کنیم. اینجا لیگ قهرمانان اروپاست و تنها جای تیم‌های بزرگ است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.