دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت که رأی دادگاه حکمیت ورزش در شکایت فدراسیون فوتبال ایران از AFC، مورد احترام این کنفدراسیون خواهد بود.

دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت که رأی دادگاه حکمیت ورزش در شکایت فدراسیون فوتبال ایران از AFC، مورد احترام این کنفدراسیون خواهد بود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشست هیئت اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) امروز (چهارشنبه) با حضور شیخ سلمان، رئیس این کنفدراسیون و جانی اینفانتینو، رئیس فیفا در منامه بحرین برگزار شد.

مهدی تاج که نایب‌ رئیس AFC به شمار می‌رود، در حاشیه این جلسه در گفت‌وگو با ویندزور جان دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا، به موضوع میزبانی بحرین در گروه C مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اعتراض کرد و خواستار دلایل گرفته شدن این تصمیم و نیز دلایل مطرح نشدن آن در هیئت اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا شد.

ویندزور جان با اشاره به اینکه زمان اندکی برای تصمیم‌گیری و جود داشت، گفت که دلایل AFC برای فدراسیون‌های مختلف که به میزبانی‌ها شکایت کرده بودند، از جمله فدراسیون فوتبال ایران تشریح شده بود.

دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا که از شکایت فدراسیون فوتبال کشورمان از AFC به دادگاه حکمیت ورزش باخبر بود، گفت: هر تصمیمی که در دادگاه CAS گرفته شود، مورد احترام همه خواهد بود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.