هافبک بلژیکی تیم فوتبال منچسترسیتی از امضای قرارداد جدید با این باشگاه ابراز خوشحالی و از سرمربی اسپانیایی این تیم تمجید کرد.

هافبک بلژیکی تیم فوتبال منچسترسیتی از امضای قرارداد جدید با این باشگاه ابراز خوشحالی و از سرمربی اسپانیایی این تیم تمجید کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، کوین دی‌بروینه که با امضای قراردادی جدید خود را تا سال ۲۰۲۵ به منچسترسیتی متعهد کرد، می‌گوید از بودن در این باشگاه خوشحال است و از پپ گواردیولا نیز تمجید کرد. این هافبک بلژیکی که در سال ۲۰۱۵ در ازای ۵۵ میلیون پوند از ولفسبورگ به منچسترسیتی پیوست، تاکنون به این تیم برای کسب هشت جام مختلف از جمله دو قهرمانی در لیگ برتر و یک قهرمانی در جام حذفی انگلیس کمک کرده است.

دی‌بروینه پس از امضای قرارداد جدید گفت: نمی‌توانم خوشحال‌تر از این باشم، از زمانی که در سال ۲۰۱۵ به من‌سیتی پیوستم، احساس در خانه بودن داشته‌ام. من عاشق هواداران منچسترسیتی هستم و خانواده‌ام هم در اینجا ساکن شده‌اند و بازی خودم هم در این تیم پیشرفت قابل‌توجهی داشته است. این باشگاه فوتبال آماده موفقیت است و هر آنچه که برای به حداکثر رساندن عملکردم به من آن نیاز دارم را در اختیارم می‌گذارد، بنابراین امضای قرارداد جدید تصمیمی ساده بود. من حالا بهترین بازی‌های دوران حرفه‌ای‌ام را ارائه می‌دهم و صادقانه باید بگویم که احساس می‌کنم هنوز چیزهای بیشتری برای ارائه دادن دارم.

وی افزود: من و پپ گواردیولا نگاه مشابهی به فوتبال داریم. داشتن چنین رابطه‌ای با سرمربی هم برای من خیلی اهمیت دارد چون اهداف ما کاملاً با هم مطابقت دارند و به دنبال چیزهای مشترکی هستیم. تمرکز من حالا بر روی اطمینان از پایان موفقیت‌آمیز رقابت‌های فصل جاری است. نتایج و عملکرد ما تاکنون عالی بوده است، اما باید اطمینان حاصل کنیم که فصل را با عناوین قهرمانی که لیاقتش را داریم، به پایان برسانیم.

این خبر حدود ۳ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.