مدیرعامل باشگاه استقلال با حضور در تمرین امروز آبی‌پوشان دقایقی با بازیکنان و اعضای کادرفنی به صحبت پرداخت.

مدیرعامل باشگاه استقلال با حضور در تمرین امروز آبی‌پوشان دقایقی با بازیکنان و اعضای کادرفنی به صحبت پرداخت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تمرین امروز (پنجشنبه) تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۷:۱۰ در زمین مجموعه نفت تهرانسر برگزار شد. پیش از آغاز تمرین، احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال در محل تمرین حضور یافت و با فرهاد مجیدی و بازیکنان صحبت کرد.

مددی در جمع بازیکنان گفت: سال نو را به شما عزیزان تبریک می‌گویم و امیدوارم سالی پر از موفقیت و همراه با سلامتی را پشت سر بگذارید. همچنین آرزوی سلامتی برای اعضای کادر و بازیکنانی که به دلیل ابتلا به کرونا امروز در تمرین نیستند، دارم. شما عزیزان مایه امید میلیون‌ها هوادار استقلال هستید و باید از خودتان مراقبت کنید. این ویروس پیر و جوان نمی‌شناسد. چشم هواداران به شماست و باید به شدت مراقب خودتان باشید.

وی افزود: امسال در هر سه جام حضور داریم و هواداران توقع دارند با تمام قوا بازی کنید و مطمئنا شما در هر سه جام مدعی هستید. باشگاه، هیئت مدیره محترم و کارگزاری با تمام وجود حامی شما بازیکنان و کادرفنی است و امیدواریم با تلاش شما، استقلال باز‌های زیبا و نتایج خوبی را کسب کند و ان‌شاءالله بتوانید در سال ۱۴۰۰ نتایج درخشانی کسب کنید.

در ادامه رئیس کارگزاری حامی باشگاه استقلال در جمع بازیکنان گفت: ضمن خسته نباشید و تبریک سال نو به شما عزیزان، همیشه پشتیبان باشگاه، کادر محترم فنی و بازیکنان عزیز هستیم و ۱۰ درصد از قراردادتان را با هماهنگی آقای مددی تا قبل از لیگ قهرمانان آسیا پرداخت خواهیم کرد. شما به هیچ عنوان نگرانی بابت پرداختی‌ها نداشته باشید و به تلاش خود برای ارائه بازی‌های زیبا و نتایج مطلوب در هر سه جام پیش رو ادامه دهید. ما محکم پشت تیم هستیم و با روحیه مضاعف به تلاش خود ادامه دهید.

همانند روز گذشته فراز کمالوند، بهزاد غلامپور، فرزاد مجیدی به همراه سیدحسین حسینی، رشید مظاهری، مهدی قایدی و بابک مرادی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا غایب بودند.

بازیکنان پس از گرم کردن زیر نظر بهزاد نوشادی به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.