رئیس جدید باشگاه بارسلونا در اولین اقدام خود برای تقویت این تیم قصد خرید مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال منچسترسیتی را دارد.

رئیس جدید باشگاه بارسلونا در اولین اقدام خود برای تقویت این تیم قصد خرید مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال منچسترسیتی را دارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه آ اس اسپانیا مدعی شده است که خوان لاپورتا رئیس جدید باشگاه بارسلونا با سرخیو آگوئرو مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال منچسترسیتی که آخرین فصل قراردادش با این تیم را سپری می‌کند به توافق رسیده است و در آینده‌ای نزدیک او را به نوکمپ خواهد برد.

طبق ادعای این نشریه اسپانیایی؛ آگوئرو که تا پایان فصل جاری با منچسترسیتی قرارداد دارد، به عنوان بازیکن آزاد به بارسا خواهد پیوست و به این ترتیب عقد قرارداد با او برای تیم لاپورتا هزینه‌ای به همراه نخواهد داشت که در شرایط مالی نه چندان مطلوب فعلی باشگاه یک امتیاز است. گویا توافق لاپورتا و آگوئرو برای عقد قراردادی دو ساله است که تا ماه ژوئن سال ۲۰۲۳ معتبر خواهد بود.

لاپورتا علاوه بر آگوئرو، اریک گارسیا، مدافع میان اسپانیایی منچسترسیتی را هم به عنوان بازیکن آزاد به خدمت خواهد گرفت. گارسیای ۲۰ ساله تا پایان فصل جاری با من‌سیتی قرارداد دارد و اخیراً هم اعلام شد که او قصد تمدید این قرارداد را ندارد، چرا که می‌خواهد به بارسلونا ملحق شود. گارسیا متولد بارسلونا بوده و برای تیم جوانان باشگاه بارسلونا هم بازی کرده است.

مرتبط ندانستن مذاکره لاپورتا با سرخیو آگوئرو برای بردن او به بارسلونا با تلاش وی برای جلب نظر لیونل مسی و متقاعد کردن او به ماندن در نوکمپ غیرممکن است. مسی سال گذشته به صورت رسمی خواهان جدایی از کاتالان‌ها شد اما ورود آگوئرو به بارسلونا که دوست صمیمی اوست، ممکن است نظر این ستاره آرژانتینی برای ترک نوکمپ را تغییر دهد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.