تیم فوتبال بایرن مونیخ هجدهمین پیروزی خود را در فصل جاری رقابت‌های بوندس‌لیگا کسب کرد و حاشیه امنیت خود را در صدر جدول افزایش داد.

تیم فوتبال بایرن مونیخ هجدهمین پیروزی خود را در فصل جاری رقابت‌های بوندس‌لیگا کسب کرد و حاشیه امنیت خود را در صدر جدول افزایش داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در بیست‌و‌پنجمین هفته از رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال آلمان موسوم به بوندس‌لیگا، امروز (شنبه) ۴ بازی برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال بایرن مونیخ میزبان خود تیم وردربرمن را با نتیجه ۳ بر یک شکست داد.

لئون گورتزکا در دقیقه ۲۲، سرژ گنابری در دقیقه ۳۵ و روبرت لواندوفسکی دردقیقه ۶۷ برای بایرن مونیخ گلزنی کردند و نیکلاس فولکروگ در دقیقه ۸۵ یکی از گل‌های خورده را برای وردبرمن جبران کرد.

با این نتیجه هجدهمین پیروزی باواریایی‌ها رقم خورد و این تیم ۵۸ امتیاز شد و تا فاصله خود را با لایپزیگ رده دومی به ۵ امتیاز افزایش دهد.

در دیگر بازی مهم تیم ولفسبورگ در خانه خود میهمان بحران زده‌اش شالکه را با نتیجه ۵ بر صفر شکست داد. شکوردان موستافی در دقیقه ۳۱ (گل به خودی)، ووت وگهورست در دقیقه ۵۱، ریدل باکو در دقیقه ۵۸، یوسیپ برکالو در دقیقه ۶۴ و ماکسیمیلان فیلیپ در دقیقه ۷۹ گل‌های این بازی را به ثمر رساندند.

ولسفبورگ با کسب این پیروزی ۴۸ امتیازی شد و جایگاهش را در رده سوم جدول تثبیت کرد. شالکه هم با قبول هفدهمین باختش با ۱۰ امتیاز در قعر جدول باقی ماند.

در دو بازی دیگر، یونیون برلین با نتیجه ۲ بر یک میهمان کلن را شکست داد و ماینتس هم با یک گل از سد میهمان خود فرایبورگ گذشت.

در آخرین بازی امشب بوندس‌لیگا از ساعت ۲۱ به وقت تهران تیم بوروسیا دورتموند میزبان هرتابرلین خواهد بود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.