دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت که پیروزی پُرگل این تیم مقابل مس نوین قابل پیش‌بینی بود.

دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت که پیروزی پُرگل این تیم مقابل مس نوین قابل پیش‌بینی بود. نیما نکیسا در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی ۳ بر صفر پرسپولیس در جام حذفی مقابل مس نوین کرمان اظهار داشت: این نتیجه قابل پیش‌بینی بود، اما بازی با تیم‌های بزرگ یک فرصت برای تیم‌های کرمانی است. بازی مقابل پرسپولیس، سپاهان و استقلال کمک می‌کند تا بازیکنانی که این شهر ساخته را به نمایش بگذارد.

وی در مورد عملکرد بازیکنان جدید پرسپولیس (ترابی و مغانلو) تصریح کرد: این بازیکنان نیاز به زمان دارند تا به هماهنگی خوبی برسند. قطعاً پرسپولیس با بازگشت، آل‌کثیر، مغانلو و ترابی شرایط خیلی بهتری در نیم‌فصل دوم خواهد داشت. استقلال هم با دیاباته،‌ قائدی و مطهری خط حمله خوبی دارد. به طور کلی فکر می‌کنم امسال لیگ پویاتری نسبت به گذشته خواهیم داشت.

بازیکن پیشین پرسپولیس درباره ناکامی ایران در دریافت میزبانی گفت: واقعاً جای تأسف دارد که نتوانستیم میزبانی بگیریم. ریاست شیخ سلمان بحرینی بر فوتبال آسیا را هم نباید بی‌تأثیر دانست. می‌توانستیم خیلی بهتر عمل کنیم و شرایطی را به وجود بیاوریم که حداقل امروز میزبان یکی از رویدادهای پیش روی ملی یا باشگاهی باشیم.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )