ستاره فرانسوی خط حمله تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن برای ماندن در این تیم حقوقی هنگفت می‌خواهد.

ستاره فرانسوی خط حمله تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن برای ماندن در این تیم حقوقی هنگفت می‌خواهد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه دیلی‌میلی در گزارشی درباره کیلیان امباپه مهاجم فرانسوی پاری‌سن ژرمن نوشته است که این بازیکن فرانسوی با وجود شایعات مختلفی که در مورد آینده‌اش وجود دارد، تابستان امسال دو گزینه بیشتر نخواهد داشت: ماندن در PSG یا رفتن به رئال مادرید.

این نشریه تلاش منچسترسیتی برای خرید امباپه را منتفی دانسته و دلیل آن را هم خودداری این تیم از تغییر ساختار مالی‌اش برای پرداخت حقوق بازیکنان عنوان کرده است. دیلی‌میل مدعی شده است که امباپه به پاری‌سن‌ژرمن گفته که از ابتدای فصل آینده به ازای هر فصل بازی در این تیم حقوق خالص ۳۵ میلیون یورویی می‌خواهد.

PSG برای نگه داشتن امباپه چاره‌ای جز جلب نظر او ندارد وگرنه ممکن است این بازیکن ۲۲ ساله را که قراردادش تنها یک سال دیگر اعتبار دارد از دست بدهد؛ آن هم به عنوان بازیکن آزاد که در آن صورت هیچ چیزی عاید باشگاه هم نخواهد شد. امباپه اما چنین رقمی را از رئال مادرید هم درخواست خواهد کرد.

طبق ادعای دیلی‌میل، پاریسی‌ها مطمئن هستند که امباپه قراردادش را تمدید خواهد کرد اما آنها خودشان را برای احتمال عدم توافق بر سر تمدید قرارداد هم آماده کرده‌اند. این باشگاه برای فروش امباپه ۲۰۰ میلیون می‌خواهد که اگر موفق به دریافت آن شود، ۲۰ میلیون یورو نسبت به رقمی که برای خرید او در سال ۲۰۱۷ به موناکو پرداخت، سود خواهد کرد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.