باشگاه سپاهان و العهد لبنان در راستای توسعه همکاری‌های بین‌المللی و انتقال تجربیات تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.

باشگاه سپاهان و العهد لبنان در راستای توسعه همکاری‌های بین‌المللی و انتقال تجربیات تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی باشگاه سپاهان، عصر دیروز (دوشنبه) تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه میان باشگاه سپاهان و العهد لبنان در راستای توسعه همکاری‌های بین‌المللی و انتقال تجربیات به امضای دو طرف رسید.

این جلسه با حضور آقایان تمیم سلیمان رییس، محمد عاصی دبیر کل و یوسف یونس معاون به نمایندگی از باشگاه العهد و محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان، علیرضا سالاریان رییس نمایندگی وزارت امور خارجه در استان اصفهان و آقای حسن‌ خلیلی معاونت محترم سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت به صورت آنلاین برگزار شد.

برگزاری اردوها و مسابقات دوستانه بین تیم‌های آقایان و بانوان در همه رشته‌های ورزشی مشترک و تمامی رده‌های سنی، تبادل دانش مربیان، تبادل تجربیات علمی، فرهنگی، مدیریتی و مهندسی از مفاد این تفاهم‌نامه است.

همچنین در این جلسه یاد شهیدان فقید فوتبالیست دو تیم، شهید حسن غازی کاپیتان تیم سپاهان و شهید قاسم شمخه از باشگاه العهد گرامی داشته شد.

در پایان نیز مقرر گردید دو باشگاه جهت همکاری‌های بیشتر و گسترش روابط در زمینه‌های فرهنگی و ورزشی در ایران و لبنان با یکدیگر دیدار کنند.

ضمناً از تیم فوتبال باشگاه العهد جهت دیدار دوستانه در ورزشگاه نقش جهان در زمان مقتضی دعوت گردید.

شایان ذکر است که تیم العهد لبنان یکی از پرطرفدارترین و پرافتخارترین تیم‌های لبنانی است که تاکنون بیش از ۷ بار در لیگ و بیش از ۶ بار در جام حذفی این کشور به مقام قهرمانی دست یافته است و امسال نیز در رقابت‌های آسیایی AFC Cup حضور دارد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.