بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که سرخپوشان امسال هم شانس مسلم قهرمانی هستند و سپاهان فقط می‌تواند تعقیب کننده خوبی باشند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که سرخپوشان امسال هم شانس مسلم قهرمانی هستند و سپاهان فقط می‌تواند تعقیب کننده خوبی باشند. سپهر حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل صنعت نفت در آبادان اظهار داشت: طبیعی بود که پرسپولیس بازی سختی داشته باشد و در این بازی دیدیم که شاگردان پورموسوی خیلی خوب تیم گل‌محمدی را آنالیز کردند و تمام راه‌های نفوذ این تیم را بستند.

وی ادامه داد: صنعت نفت در نیم فصل اول نتایج خیلی خوبی گرفت، حتی صدر جدول را هم آنها تجربه کردند و تا ۲ هفته مانده به نیم فصل جزو ۳ تیم اول بودند، اما به خاطر مشکلات مالی چند بازی نتیجه نگرفتند. با این شرایط خیلی با قدرت جلوی پرسپولیس بازی کردند و شاگردان گل‌محمدی هم چند موقعیت گلزنی داشتند که متاسفانه به گل تبدیل نشد.

مدافع پیشین پرسپولیس در خصوص اینکه تساوی سرخپوشان در آبادان فشردگی صدر جدول را بیشتر کرد، گفت: پرسپولیس همچنان در صدر جدول قرار دارد و نباید نگران از رفتن امتیاز در آبادان باشیم. سپاهان هم ابن هفته بازی خیلی خوبی به نمایش گذاشت. این تیم بعد از آمدن محرم نویدکیا فوتبال تهاجمی و رو به جلو بازی می‌کند و رقیب خوبی برای رقابت با پرسپولیس است؛ البته آنها فقط می‌توانند تعقیب کننده خوبی باشند چون بدون شک امسال هم پرسپولیس شانس مسلم قهرمانی است.

حیدری با بیان اینکه قدرت تهاجمی پرسپولیس با اضافه شدن ترابی، آل‌کثیر و مغانلو چند برابر می‌شود، عنوان کرد: نوع بازی پرسپولیس مبتنی بر کارهای ترکیبی است و با آمدن ترابی شکل بازی سرخپوشان بهتر خواهد شد. قطعا با پایان محرومیت آل‌کثیر و هماهنگی مغانلو با تیم مشکل گلزنی پرسپولیس هم حل می‌شود.

وی با انتقاد از افرادی که باعث بسته شدن پنجره پرسپولیس شده‌اند، خاطرنشان کرد: تمام کسانی که از پرسپولیس طلبی دارند حقشان است که پولشان را بگیرند اما در این میان افرادی هستند که با شیطنت باعث بروز مشکلات عدیده‌ای از جمله بستن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس می‌شوند. فدراسیون و هر ارگان دیگری که پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس را بست باید به این نکته توجه کند که هر بار که این اتفاق بیفتد ممکن است دریچه قلب یک هوادار عاشق بسته شود.

حیدری یادآور شد: مدیران حال حاضر پرسپولیس در سکوت کارشان انجام می‌دهند و به مرور پرونده‌های خارجی و داخلی باشگاه بسته شدند. بدهی‌هایی که الان وجود دارد برای دیروز و امروز نیست و از سال‌های گذشته به جا مانده است، پس زمان بود که از راه دیگری این مشکل حل شود که هم بدهی‌ها پرداخت شود و هم پنجره باشگاه بسته نشود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.