سرمربی تیم فوتبال یوونتوس درباره آخرین وضعیت تیمش برای میزبانی از پورتو در لیگ قهرمانان اروپا و شائبه‌هایی که درباره آینده‌اش وجود دارد به خبرنگاران پاسخ داد.

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس درباره آخرین وضعیت تیمش برای میزبانی از پورتو در لیگ قهرمانان اروپا و شائبه‌هایی که درباره آینده‌اش وجود دارد به خبرنگاران پاسخ داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، آندره‌آ پیرلو در نشست خبری پیش از بازی امشب (سه‌شنبه) تیم فوتبال یوونتوس در خانه برابر پورتو در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، درباره برنامه تیمش برای جبران باخت ۲ بر یک بازی رفت گفت: ما یک بازی بسیار فنی نیاز داریم. حریف‌مان تیمی یکدست است که با دو خط دفاعی فشرده بازی می‌کند. زمان و فضای کمی برای فکر کردن وجود خواهد داشت. پس به کلی تکنیک نیاز داریم. در عین حال باید صبر داشته باشیم تا شکافی در خط دفاعی حریف شکل بگیرد.

پیرلو درباره وضعیت ماتیس دلیخت، مدافع میانی هلندی مصدوم تیمش که روز گذشته به تمرینات یوونتوس ملحق شد هم گفت: حال همه بازیکنان ما خوب است. دلیخت خودش را در کنار تیم گرم کرد اما کاملاً جدا از تیم تمرین کرد. به جز او که هنوز صد درصد آماده نیست سایر بازیکنان آماده بازی هستند. کیه‌لینی هم حالش خوب است و من فکر می‌کنم که او به میدان می‌رود. آرتور ملو هم می‌تواند از ابتدا در بازی حضور داشته باشد و امیدوارم که بتواند دوام بیاورد. وضعیت مک‌کنی هم خوب است. او هنوز کمی از ناحیه کشاله ران مشکل دارد و من می‌دانم که نمی‌تواند تمام ۹۰ دقیقه را بازی کند. موراتا؟ او هم دارد به پیشرفتش ادامه می‌دهد چون بازیکن بسیار جاه‌طلب و باهوشی است. همیشه به دنبال بهترین راه حل‌ها بوده است و سعی می‌کند دست حریف را بخواند که این برای بازیکنی مانند او چیز بسیار خوبی است.

پیرلو درباره اینکه برای این بازی چه انتظار از کریستیانو رونالدو دارد هم تأکید کرد: رونالدو متخصص چنین بازی‌هایی است. او قبلاً هم ثابت کرده است. او در این روزهای اخیر یک برنامه تمرینی خاص داشته است و به همین دلیل بی‌صبرانه منتظر ورود به زمین بازی است.

سرمربی یوونتوس در پاسخ به این سؤال که آیا در صورت ناکامی یوونتوس برای صعود، او نیز به سرنوشت دو سرمربی قبلی این تیم (آلگری و ساری) که هر دو پس از حذف زودهنگام از لیگ قهرمانان اخراج شدند، دچار خواهد شد، تأکید کرد: اگر اینطور فکر می‌کردم الان اینجا نبودم. می‌دانم که این بازی، بازی مهمی است اما من بازی به بازی پیش می‌روم. به آینده‌ام توجهی ندارم. باشگاه است که در این باره تصمیم‌ می‌گیرد و آینده من هم در گروی کسب نتیجه است. من پروژه‌ خودم و باشگاه را می‌شناسم و هر روز برای عملی شدن آن کار می‌کنم. این بازی برای ما حکم فینال را دارد. باید باخت بازی رفت را جبران کنیم. نتیجه از آن نتایجی است که هر اتفاقی ممکن است رقم بخورد. پس باید با ذهنی باز به میدان برویم. ما فیلم بازی رفت را بارها تماشا کرده‌ایم. برنامه بازی‌مان در آن مسابقه چیز دیگری بود اما کاملاً متفاوت از آن بازی کردیم. در ابتدای بازی مرتکب یک اشتباه شدیم که روند بازی را عوض کرد. سعی می‌کنیم که از آن اشتباه درس بگیریم.

تیم فوتبال یوونتوس امشب از ساعت ۲۳:۴۵ به وقت تهران میزبان پورتو خواهد بود.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.