سرمربی تیم فوتبال اینتر از پیروزی ارزشمند شاگردانش برابر آتالانتا در هفته بیست‌و‌ششم سری A ابراز رضایت کرد اما حاضر نشد درباره شانس قهرمانی تیمش حرفی بزند.

سرمربی تیم فوتبال اینتر از پیروزی ارزشمند شاگردانش برابر آتالانتا در هفته بیست‌و‌ششم سری A ابراز رضایت کرد اما حاضر نشد درباره شانس قهرمانی تیمش حرفی بزند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال اینتر با غلبه بر یکی دیگر از رقبای مستقیم خود در کورس قهرمانی سری A به یکه‌تازی‌اش در صدر جدول رده‌بندی رقابت‌ها ادامه داد. نراتزوری دوشنبه شب در خانه خود آتالانتا را با نتیجه یک بر صفر شکست داد و با این پیروزی بار دیگر حاشیه امنیتش در صدر جدول را به ۶ امتیاز افزایش داد.

آنتونیو کونته سرمربی اینتر در پایان این بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: دوباره فاصله‌مان را با تیم دوم جدول به شش امتیاز افزایش دادیم. ما آخرین بازی هفته را انجام دادیم و می‌دانستیم که نزدیک‌ترین رقیب‌مان (میلان) در ورونا برده است و یوونتوس هم لاتزیو را شکست داده است و به همین دلیل آنها خودشان را به ما نزدیک‌تر کرده بودند. بنابراین اجتناب ناپذیر بود که روی ما برای کسب سه امتیاز این بازی فشار باشد و این فشار از الان به بعد بیشتر هم خواهد شد. علاوه بر این ما مقابل آتالانتایی بازی می‌کردیم که از تیم‌های بزرگ خوب امتیاز می‌گیرد. آنها تیمی سرسخت هستند و اگر به خوبی برای رویارویی با آنها آماده نشوید، خطر دست خالی ترک کردن میدان را به جان خریده‌اید. این سه امتیاز که مقابل یک تیم فوق‌العاده به دست آمد بسیار مهم است. ما در کورس قهرمانی لیگ عملاً از آتالانتا فاصله گرفتیم چون الان میان ما و آنها ۱۳ امتیاز فاصله است. به نظر من آتالانتا تیمی است که به دلیل تجارب کسب کرده از حضورهای اخیرش در رقابت‌های اروپایی، دیگر فقط به کسب سهمیه لیگ قهرمانان قانع نیست و الان دیگر برای قهرمانی می‌جنگد.

کونته درباره روند بازی و به گل رسیدن تیمش از روی تنها یک شوت به سمت دروازه آتالانتا هم گفت: ما چند موقعیت دیگر هم داشتیم که آنها را از دست دادیم. می‌توانستیم با نتیجه‌ای بهتر بازی را به پایان برسانیم. موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشتیم اما آنها را هدر دادیم. درست است که ما روی یک کرنر به گل رسیدیم اما کلی موقعیت دیگر هم داشتیم. فراموش نکنید که حریف ما دارنده دومین خط حمله برتر لیگ است و با این حال ما به این تیم تنها دو موقعیت دادیم. به نظر من موقعیت‌‌های آتالانتا برای گلزنی کمتر از موقعیت‌های ما بود.

با وجود حفظ فاصله ۶ امتیازی با میلان رده دومی و فاصله ۱۰ امتیازی با یوونتوس رده سومی، ‌کونته هنوز از صحبت درباره شانس قهرمانی تیمش خودداری می‌کند.

او در پاسخ به خبرنگاری که پرسید آیا با این پیروزی کونته تکه‌ای از اسکودتو را در جیبش گذاشته است، به شوخی گفت: اگر داخل جیبم را نگاه کنم فقط ۴۰ یورو پیدا می‌کنم. آن هم باقیمانده پولی است که از پمپ بنزین گرفتم. جدا از شوخی اما ما باید به کارمان ادامه دهیم. هنوز دو بازی دیگر تا تعطیلی زمستانه لیگ باقی است. یکی از آنها برابر تورینویی است که می‌خواهد از قعر جدول فرار کند و دیگری مقابل ساسولو است که همیشه برای همه رقبایش مشکلات بزرگی ساخته است. ما باید بدون توجه به نتایجی که تا الان کسب کرده‌ایم به کارمان ادامه دهیم. فردا بازیکنان استراحت و برای بازی بعدی تجدید قوا می‌کنند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.