تیم تحت هدایت دیوید مویس با کسب یک پیروزی در آخرین بازی از هفته بیست‌و‌هفتم لیگ برتر فوتبال انگلیس به روند خوب خود در این فصل ادامه داد.

تیم تحت هدایت دیوید مویس با کسب یک پیروزی در آخرین بازی از هفته بیست‌و‌هفتم لیگ برتر فوتبال انگلیس به روند خوب خود در این فصل ادامه داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، یازدهمین پیروزی این فصل تیم فوتبال وستهام در لیگ برتر انگلیس، شب گذشته (دوشنبه) در یک دیدار خانگی از هفته بیست‌و‌هفتم این رقابت‌ها رقم خورد و شاگردان دیوید مویس موفق شدند میهمان خود تیم لیدزیونایتد را با نتیجه ۲ بر صفر از پیش رو بردارند.

وستهام در دقیقه ۲۱ این بازی صاحب یک ضربه پنالتی شد که جسی لینگارد مستقیماً نتوانست آن را به گل تبدیل کند، اما در ریباند اشتباهش را جبران کرد و به این ترتیب اولین گل تیم میزبان رقم خورد. هفت دقیقه پس از او کریگ داوسن دومین گل میزبان لندنی را به ثمر رساند تا این تیم با ۴۸ امتیاز به رده پنجم جدول صعود کند.

با این پیروزی فاصله مردان دیوید مویس با رده چهارم جدول به دو امتیاز کاهش پیدا کرد. لیدزیونایتد تحت هدایت مارچلو بیلسا اما با قبول چهاردهمین شکستش، ۳۵ امتیازی و در رده یازدهم جدول باقی ماند.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.