هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت، با آمدن مجتبی حسینی فوتبال این تیم نظم گرفته و روزهای خوبی در انتظار ذوبی‌هاست.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت، با آمدن مجتبی حسینی فوتبال این تیم نظم گرفته و روزهای خوبی در انتظار ذوبی‌هاست. مجتبی حقدوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی تیمش برابر ماشین‌سازی در هفته هفدهم گفت: این یک بازی شش امتیازی برای ما بود و بعد از شکست برابر فولاد قطعاً باید ماشین‌سازی را شکست می‌دادیم. در طول هفته هم در تمرینات روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کردیم و خوشبختانه از همان نقاطی که کادر فنی گوشزد کرده بود به آنها ضربه زدیم. سه امتیاز این بازی موقعیت ما را بهتر کرد، ولی مسئله مهم این است که باید در بازی‌های بعدی هم چند برد به دست بیاوریم تا خودمان را در جدول بالا بکشیم.

وی در مورد اینکه ماشین‌سازی در ابتدای نیمه دوم با ۱۲ نفر بازی می‌کرد، اظهار داشت: ‌۱۲ نفره شدن ماشین‌سازی خیلی عجیب بود! من تا به امروز ندیده بودم تیمی در زمین با ۱۲ نفر بازی کند. در همان اوایل نیمه‌ دوم این موضوع را به داور اطلاع دادند و در نهایت هم بازیکن تعویضی حریف به بیرون از زمین مسابقه رفت.

حقدوست که در این بازی یک گل برای تیمش به ثمر رساند، خاطرنشان کرد: من تجربه گل زدن در ثانیه‌های ابتدایی را نداشتم و خوشحالم که در دقیقه یک گل زدم. امیدوارم در بازی‌های بعدی هم برای تیمم بازیکن تأثیرگذاری باشم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن راجع به بازی بعدی تیمش برابر شهر خودرو در جام حذفی گفت:‌ در جام حذفی هر تیمی می‌تواند شانس قهرمانی داشته باشد و معمولاً نتایج هم قابل پیش‌بینی نیست. ما در این جام به چیزی جز قهرمانی فکر نمی‌کنیم، پس در اولین گام باید شهر خودرو را از پیش رو برداریم. بازی آسانی نداریم، ولی اطمینان دارم که می‌توانیم آنها را شکست بدهیم. خوشبختانه بعد از حضور مجتبی حسینی، نظم تیمی ما بهتر شده و با این نظم روزهای خوبی در انتظار ماست. امیدوارم در بازی‌های آینده نتایج خوبی بگیریم و هواداران را خوشحال کنیم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.