مصاف تیم‌های فوتبال رئال و اتلتیکو در دربی شهر مادرید برنده‌ای نداشت و امتیازات میان آنها تقسیم شد.

مصاف تیم‌های فوتبال رئال و اتلتیکو در دربی شهر مادرید برنده‌ای نداشت و امتیازات میان آنها تقسیم شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حساس‌ترین بازی از هفته بیست‌و‌ششم لالیگای اسپانیا، امروز (یکشنبه) تیم‌های فوتبال اتلتیکومادرید و رئال مادرید در ورزشگاه واندامتروپولیتانو، استادیوم خانگی تیم اتلتیکومادرید به میدان رفتند که این بازی در نهایت تساوی یک - یک خاتمه یافت.

این بازی در حالی با تقسیم امتیازات میان دو تیم تمام شد که تیم میزبان با گلزنی لوئیس سوارس در دقیقه ۱۵ خیلی زود پیش افتاد و تا دو دقیقه به پایان هم از کهکشانی‌ها پیش بود اما یک همکاری زیبا میان کریم بنزما و کاسمیرو با گلزنی بنزما در دقیقه ۸۸ پایان یافت تا به این ترتیب بازی با تساوی تمام شود.

با این نتیجه اتلتیکومادرید صدرنشین که یک بازی کمتر انجام داده است، ۵۹ امتیازی شد و در صدر جدول باقی ماند. رئال مادرید هم ۵۴ امتیازی شد اما نسبت به هفته گذشته دو امتیاز از بارسلونای رده دومی دورتر شد و همچنان در رده سوم است.

در ادامه دیدارهای هفته بیست‌وششم لالیگا امشب دو بازی دیگر برگزار می‌شود که در بازی نخست از ساعت ۲۱ به وقت تهران رئال سوسیه‌داد میزبان لوانته خواهد بود و در بازی دوم از ساعت ۲۳:۳۰ اتلتیک بیلبائو پذیرای گرانادا است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.