باشگاه پیکان تهران به طور رسمی از داور پشت دروازه دیدار هفته هفدهم این تیم مقابل شهرخودرو در لیگ برتر شکایت کرد.

باشگاه پیکان تهران به طور رسمی از داور پشت دروازه دیدار هفته هفدهم این تیم مقابل شهرخودرو در لیگ برتر شکایت کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دقیقه ۳۶ مسابقه روز گذشته پیکان مقابل شهر خودرو و در شرایطی که بازی یک بر صفر به سود نماینده مشهد دنبال می‌شد، خطای بازیکن میزبان روی حسین پورامینی هافبک خودروسازان در محوطه جریمه را حسن اکرمی پنالتی اعلام کرد.

با وجود اعلام پنالتی از سوی داور وسط، علی بای داور پشت دروازه این مسابقه با اعلام این موضوع که خطا بیرون از محوطه جریمه بوده، رای اکرمی را برگرداند. به گفته باشگاه پیکان در بازبینی این صحنه توسط کارشناسان داوری، مشخص شده که خطا داخل محوطه جریمه شهر خودرو و داور پشت دروازه اشتباه کرده است.

در این شرایط باشگاه پیکان امروز (یکشنبه) به طور رسمی از علی بای داور پشت دروازه اول دیدار روز گذشته با شهر خودرو شکایت کرد. در نامه اعتراضی باشگاه پیکان به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، مدیران این باشگاه خواهان برخورد جدی با علی بای شده‌اند.

همچنین پیکانی‌ها خواسته‌اند در بازی‌های آینده این تیم از داوران باتجربه‌تر استفاده شود تا شاهد اشتباهات اینچنینی نباشند.

پیکان پنجشنبه هفته جاری در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از استقلال پذیرایی می‌کند.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.