تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در دو گروه برگزار شد.

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در دو گروه برگزار شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان که شب گذشته و پس از دیدار برابر صنعت نفت، از آبادان به تهران بازگشتند، امروز از ساعت ۱۱:۳۰ در ورزشگاه شهید کاظمی در دو گروه به تمرین و ریکاوری پرداختند.

پیش از آغاز تمرین، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، دقایقی با بازیکنان صحبت کرد. سپس تمرین در دو گروه در دستور کار قرار گرفت.

بازیکنان اصلی در دیدار روز گذشته برابر صنعت نفت، زیر نظر مربی بدنساز تیم به انجام کارهای کششی و ریکاوری پرداختند که این برنامه حدود ۳۰ دقیقه به طول انجامید و پس از آن راهی رختکن شدند.

سایر بازیکنان نیز زیر نظر کادر فنی بخش‌های مختلف تمرین را با روحیه بالا در برنامه داشتند. استارت‌های سرعتی، پاسکاری‌های تحت فشار و مینی فوتبال به مورد اجرا گذاشته شد.

کلیه بازیکنان در تمرین امروز حضور داشتند و بدون مشکل، در تمام مراحل تمرین شرکت کردند.

در بخش مینی فوتبال هم بازی بین دو تیم سبز و زرد خیلی جذاب دنبال شد و بازیکنان با کری خوانی، فضای تمرین را شاداب کرده و باعث شده بودند این بازی با هیجان بالایی انجام شود و البته فشار زیادی را متحمل شدند.

تمرین این گروه حدود ۷۰ دقیقه به طول انجامید و بازیکنان پس از آن، بدن‌ها را سرد و راهی رختکن شدند.

با نظر کادر فنی، تمرین روز دوشنبه تیم فوتبال پرسپولیس تعطیل شد.

کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل فشار تمرینات و مسابقات، امروز پس از ریکاوری و تمرین اعلام کرد؛ سرخپوشان فردا (دوشنبه) استراحت خواهند داشت و تمرینات برای بازی برابر مس نوین در مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور (یادواره آزادسازی خرمشهر) از روز سه‌شنبه هفته جاری پیگیری خواهد شد.

تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک شانزدهم جام حذفی روز جمعه ۲۲ اسفند ماه از ساعت ۱۵ در ورزشگاه امام علی (ع) کرمان به مصاف تیم مس نوین خواهد رفت.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.