مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: ما در نیم‌فصل اول نتایج خوبی نگرفتیم ولی قول می‌دهم در لیگ برتر یک پایان خوب داشته باشیم.

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: ما در نیم‌فصل اول نتایج خوبی نگرفتیم ولی قول می‌دهم در لیگ برتر یک پایان خوب داشته باشیم. سید عبدالله حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص پیروزی تیمش برابر ماشین‌سازی تبریز گفت: ما در مجموع بازی خوبی انجام داده بودیم و شناخت بسیار خوبی هم از تیم حریف داشتیم که دلیلش آنالیز خوب کادرفنی ما از ماشین‌سازی بود. ما روی گل اول بارها در تمرینات کار کرده بودیم که خوشبختانه تمرینات ما جواب داد، از طرفی تمام هدف‌مان این بود که خیلی زود به گل برسیم و خوشبختانه این اتفاق رخ داد ولی فکر نمی‌کردیم که در دقیقه یک گل بزنیم. این برد را به هواداران تقدیم می‌کنیم و امیدوارم در بازی‌های بعدی هم نتایج خوبی بگیریم.

وی در خصوص اینکه آیا آنها می‌توانند ذوب‌آهن را از پایین جدول جدا کنند، تاکید کرد: متاسفانه در نیم فصل اول نتایج بدی گرفتیم که دلایل مختلفی داشت ولی بدشانس هم بودیم. رحمان رضایی هم برای تیم زحمت کشید ولی متاسفانه در نتیجه‌گیری خوب عمل نکردیم، با آمدن حسینی اما تیم ما نظم بهتری در زمین پیدا کرد و همه ما تلاش می‌کنیم تا در ادامه بازی‌ها نتایج خوبی بگیریم. با اینکه در نیم‌فصل اول خوب نتیجه نگرفتیم ولی قول می‌دهم که لیگ امسال را خیلی خوب تمام کنیم و رتبه‌ای را کسب کنیم که شایسته ذوب‌آهن باشد.

حسینی در ارتباط با دیدار برابر شهر خودرو در جام حذفی تصریح کرد: ما در دور رفت لیگ برتر در اصفهان با آنها روبرو شدیم که خیلی از بازیکنان را به دلیل محرومیت، کرونا و مصدومیت در اختیار نداشتیم. داستان این بازی اما فرق می‌کند و حالا ما شرایط خوبی داریم، بدون شک ذوب‌آهن نگاه ویژه‌ای به جام حذفی دارد و هدفمان چیزی جز قهرمان شدن نیست. ذوب‌آهن در این جام دو بار قهرمان شده و تلاش می‌کنیم تا امسال هم قهرمان شویم. این یک مسیر کوتاه است تا به جام برسیم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.