سرمربی تیم فوتبال لیورپول می‌گوید از اینکه مدیران باشگاه اعتمادشان را به او از دست بدهند و به همین دلیل هم او را اخراج کند نگران نیست.

سرمربی تیم فوتبال لیورپول می‌گوید از اینکه مدیران باشگاه اعتمادشان را به او از دست بدهند و به همین دلیل هم او را اخراج کند نگران نیست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ می‌گوید با همه نتایج بدی که تیمش در هفته‌های اخیر گرفته، او هنوز هم بهترین شخص برای نجات دادن لیورپول از بحران است.

سرمربی آلمان لیورپول که تیمش برای اولین در تاریخ باشگاه متحمل ۵ شکست خانگی متوالی شده و به سبب آن ۲۲ امتیاز از صدر جدول و ۴ امتیاز از رده چهارم جدول فاصله گرفته است، گفت: از منظر فوتبالی، ما در تلاش هستیم که خودمان را به شرایطی که تیم در این فصل داشته وفق دهیم اما خب مسلماً به اندازه کافی در انجام این کار سرعت نداشته‌ایم وگرنه اکنون نتایج بهتری گرفته بودیم. انتقاداتی هم که از ما می‌شود نشأت گرفته از همین موضوع است. ما جز اینکه نهایت تلاش‌مان را انجام دهیم کار دیگری از دست‌مان ساخته نیست.

کلوپ در پاسخ به این سؤال که آیا امکان دارد که با تغییر در کادر فنی لیورپول اوضاع این تیم بهتر شود، تأکید کرد: اگر کسی هست که فکر می‌کند با آمدن یک مربی جدید اوضاع تیم بهتر می‌شود و او بهتر از من کار خواهد کرد، خب این مسئولان باشگاه هستند که باید تصمیم‌گیری کنند. این خیلی واضح است. من اما فکر نمی‌کنم که ماجرا اینگونه باشد. نمی‌گویم که هیچ کسی بهتر از من نمی‌تواند لیورپول را هدایت کند اما من فکر نمی‌‌کنم که هیچ یک از اعضای هئیت مدیره باشگاه چنین نظری داشته باشند، حداقل هیچ یک آنها چنین حرفی به من نزده است. در ضمن شما به تنهایی قادر نیستید که همه چیز را تغییر دهید.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.