مربی تیم فوتبال بانوان فولاد مبارکه سپاهان گفت: در حوزه ورزش بانوان باشگاهی به بزرگی سپاهان در کشور وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از باشگاه سپاهان، رضوان رضایی مربی تیم فوتبال بانوان فولاد مبارکه سپاهان گفت: باشگاه سپاهان از نظر سابقه، امکانات و ساختار یکی از بزرگترین باشگاه‌ها ایران است و در حوزه ورزش بانوان باشگاهی به بزرگی سپاهان در کشور وجود ندارد.

وی افزود: سپاهان با مدیریت آقای ساکت بسیار بیشتر از سال‌های پیش به ورزش بانوان اهمیت داده است، ما تمام امکانات مورد نیاز یک تیم حرفه‌ای را در اختیار داریم و ان شاء الله بتوانیم با قهرمانی در لیگ برتر پاسخ مناسبی به حمایت‌های باشگاه بدهیم.

مربی تیم فوتبال بانوان سپاهان در خصوص دیدار روز گذشته این تیم با تیم وچان کردستان و کامبک دقایق پایانی سپاهان گفت: متاسفانه در دقایق نخست این دیدار با توجه به اینکه میهمان تیم وچان بودیم، یک گل زود هنگام دریافت کردیم و چند دقیقه بعد داور یک پنالتی به سود تیم رقیب ما اعلام کرد که این موضوع باعث شد بازیکنان تیم ما تمرکز خود را از دست بدهند.

رضایی ادامه داد: با صحبت‌هایی که در بین دو نیمه و تعویضی که انجام دادیم روند بازی تغییر کرد و موفق شدیم دو گل وارد دروازه حریف خود کنیم و اگر بازی چند دقیقه دیگر ادامه داشت با توجه به فشار سنگینی که روی دروازه حریف داشتیم، حتی می‌توانستیم دو گل دیگر وارد دروازه وچان کردستان کنیم.

وی در خصوص ادامه رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان گفت: اعتقاد ما بر این است که باید قهرمان این فصل از مسابقات شویم، هنوز دو دیدار دیگر باقی مانده و شانس قهرمانی برای ما وجود دارد و برای رسیدن به این موفقیت تمام تلاش خود را بکار می‌گیریم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.