دروازه‌بان اسپانیایی تیم فوتبال منچستریونایتد مورد توجه باشگاه پاری‌سن‌ژرمن قرار گرفته است.

دروازه‌بان اسپانیایی تیم فوتبال منچستریونایتد مورد توجه باشگاه پاری‌سن‌ژرمن قرار گرفته است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در هفته‌های اخیر بحث احتمال جدایی داوید دخه‌آ از منچستریونایتد در پایان فصل جاری مطرح شده است، دروازه‌بانی که از سال ۲۰۱۱ در این تیم عضویت دارد و در این سال‌ها دروازه‌بان شماره یک شیاطین سرخ بوده است. اکنون نشریه انگلیسی «سان» گزارش می‌دهد که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن داوید دخه‌آ را به عنوان گزینه جانشینی برای کیلور ناواس ۳۴ ساله در نظر گرفته و با قرار دادن نام او در صدر فهرست خریدهای تابستانی خود، قصد دارد در پایان فصل شانس خود را برای به خدمت گرفتن او امتحان کند.

این دروازه‌بان اسپانیایی که تاکنون یک قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، یک قهرمانی در جام حذفی انگلیس، یک قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس، سه قهرمانی در جام خیریه و یک قهرمانی در لیگ اروپا را با شیاطین سرخ تجربه کرده، رقیب جوان و باانگیزه‌ای به نام دین هندرسون در ترکیب منچستریونایتد دارد اما با این حال همچنان دروازه‌بان شماره یک این تیم است.

اخیراً همین نشریه خبر داده بود که مدیران این باشگاه انگلیسی قصد دارند روی دین هندرسون برای بلندمدت حساب باز کنند، دروازه‌بانی که تابستان اخیر پس از دو فصل قرضی موفق در شفیلدیونایتد به جمع شیاطین سرخ بازگشت و در ادامه قراردادش را با این باشکاه تا سال ۲۰۲۵ تمدید کرد.

دخه‌آ ۳۰ ساله که یک دهه از حضورش در منچستریونایتد می‌گذرد و تا سال ۲۰۲۳ تحت‌قرارداد منچستریونایتد است، در سال ۲۰۱۵ هم به شدت بحث پیوستنش به رئال مادرید مطرح بود اما در نهایت در ماجرای معروف خرابی دستگاه باشگاه رئال، این انتقال به شکلی دراماتیک عملی نشد و در ادامه دخه‌آ قراردادش را با منچستری‌ها تمدید کرد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.