سرمربی پیشین تیم فوتبال تراکتور اعلام کرد که قرار نیست به‌عنوان دستیار به کادر فنی استقلال اضافه شود.

سرمربی پیشین تیم فوتبال تراکتور اعلام کرد که قرار نیست به‌عنوان دستیار به کادر فنی استقلال اضافه شود. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ساکت الهامی که برای مذاکره با مسئولان استقلال در ساختمان این باشگاه حاضر شده بود، بعد از خروج از ساختمان باشگاه اظهار داشت: در باشگاه استقلال کاری داشتم و برای همین به اینجا آمدم.

وی درباره اینکه آیا او و فرهاد مجیدی گزینه‌های نهایی هدایت استقلال هستند، خاطر نشان کرد: نمی‌توانم چیزی بگویم. من در باشگاه کاری داشتم و آقای مددی را هم دیدم.

سرمربی پیشین تیم فوتبال تراکتور درباره اینکه آیا قرار است دستیار فرهاد مجیدی در استقلال باشد، اشاره کرد: تا آخر عمرم دیگر دستیار نمی‌شوم؛ خیال‌تان راحت.

وی در ادامه در واکنش به اینکه مذاکراتش در باشگاه به کجا رسید، تصریح کرد: من در باشگاه کاری داشتم و الان چیزی نمی‌توانم بگویم. آقای مددی به من لطف داشته است. من از بچگی استقلالی بودم و همیشه استقلالی خواهم ماند. کلاً‌ می‌گویم ان‌شاءالله استقلال همیشه خوب باشد، چون مردم (هواداران این تیم) سرخورده و در این چند سال خیلی اذیت شده‌اند.

الهامی در پاسخ به این سؤال که آیا استقلال می‌توان قهرمان شود، گفت: این تیم می‌تواند قهرمان آسیا هم بشود.

وی در خاتمه در پاسخ دوباره به این سؤال که آیا مذاکراتش نتیجه‌بخش بوده است یا خیر، یادآور شد: الان هیچ حرفی نمی‌توانم بزنم. اینکه مذاکرات ثبت بوده یا منفی را باید از آقای مددی سؤال کنید.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.