باشگاه بایرن مونیخ برای تقویت هر چه بیشتر خط دفاعی خود به دنبال جذب مدافع سنگالی ناپولی است.

باشگاه بایرن مونیخ برای تقویت هر چه بیشتر خط دفاعی خود به دنبال جذب مدافع سنگالی ناپولی است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، بایرن مونیخ پس از قطعی شدن جدایی دیوید آلابا در پایان فصل جاری موفق شد انتقال دایوت اوپامکانو از لایپزیگ را به جمع سرخپوشان مونیخی قطعی کند؛ مدافع فرانسوی که در تابستان کارش را با بایرن آغاز کرد.

نشریه ایتالیایی «توتو اسپورت» خبر داد که مدیران این باشگاه آلمانی در اندیشه تقویت هر چه بیشتر خط دفاعی تیم تحت‌هدایت هانسی فلیک و به دنبال یافتن زوجی برای اوپامکانو در قلب خط دفاعی بایرن هستند، به همین منظور وضعیت کالیدو کولیبالی را زیر نظر دارند.

طبق این گزارش، سران باشگاه بایرن مونیخ اوایل هفته تماسی با همتایان خود در ناپولی داشته‌ و احتمال انتقال این بازیکن به جمع باواریایی‌ها را مورد بحث قرار دادند. درباره نیکلاس زوله، دیگر مدافع بایرن مونیخ هم شایعاتی در خصوص احتمال جدایی‌اش در پایان فصل جاری وجود دارد، از این‌رو بایرنی‌ها به فکر جذب کولیبالی افتاده‌اند.

کالیدو کولیبالی ۲۹ ساله که تا سال ۲۰۲۳ با ناپولی قرارداد دارد، پیش از این مورد توجه باشگاه‌هایی همچون لیورپول، منچستریونایتد، منچسترسیتی، رئال مادرید و پاری‌سن‌ژرمن بوده است. این مدافع سنگالی که در سال ۲۰۱۴ در ازای ۷.۷۵ میلیون یورو از خنک بلژیک به ناپولی پیوست، در فصل ۱۹-۲۰۱۸ به عنوان بهترین مدافع فصل سری A انتخاب شد.

کولیبالی که تاکنون در ۲۷۱ بازی برای آبی‌پوشان ناپل به میدان رفته و ۱۱ گل نیز به ثمر رسانده، با این تیم یک قهرمانی در جام حذفی ایتالیا و یک قهرمانی در سوپرجام ایتاالیا را تجربه کرده است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.