محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که در هر بازی تلاش می‌کنند با بهترین نتایج دل هواداران پرسپولیس شاد شود.

محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که در هر بازی تلاش می‌کنند با بهترین نتایج دل هواداران پرسپولیس شاد شود. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمدحسین کنعانی‌زادگان پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل سایپا در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال و اینکه به نظر پرسپولیس دنبال پنجمین قهرمانی و به دست آوردن یک رکورد است، اظهار داشت: دنبال رکورد نیستیم. هیچ تیمی دوست ندارد در نیم‌فصل دوم امتیاز از دست دهد. هم‌قسم شده‌ایم که بازی‌ها را ببریم. هر بازی یک فینال است و تلاش می‌کنیم تک تک بازی‌ها را با بهترین نتایج به پایان برسانیم و دل هواداران را شاد کنیم.

وی در مورد اینکه آیا با وجود صدرنشینی مشکلاتی دارند یا نه، گفت: مدیرعامل، کادر فنی و همه زحمت می‌کشند. بیرون از زمین نیز زحمت می‌کشند که مشکلات را حل کنند. امیدوارم مشکلات برطرف شود.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازگشتش به میدان پس از چند هفته دوری به دلیل مصدومیت تصریح کرد: از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شدم و ۱۵ سانتیمتر پارگی داشتم. پزشکان صبح و بعدازظهر در اختیار ما بودند تا آماده این بازی شوم و خدا را شکر می‌کنم.

لیگ برتر فوتبال| بازگشت پرسپولیس به صدر با یک گل ۳ امتیازی دیگر از «سیدجلال»

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.