هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به مشکلات مالی این تیم گفت: مدیران باشگاه قول دادند پرداختی خوبی داشته باشند تا مشکل مان حل شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سیامک نعمتی پس از برد یک بر صفر پرسپولیس مقابل سایپا گفت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم، در همان دقایق ابتدایی گل اول را زدیم تا سه امتیاز را بگیریم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس افزود: می‌توانستیم گل‌های بیشتری به سایپا بزنیم اما همین که توانستیم گلی که زده بودیم را حفظ کنیم نشان از شخصیت و بزرگی تیم دارد. می‌خواهیم امتیازات بیشتری کسب کنیم تا دل هواداران را به دست آوریم.

هافبک پرسپولیس درباره شرایط نامناسب مالی این تیم در فصل جاری افزود: اوضاع مالی خوبی نداریم، مدیرعامل و هیات مدیره در حال رایزنی هستند و قول‌هایی هم داده‌اند تا پرداختی خیلی خوبی قبل از عید داشته باشند. ما به مدیران باشگاه اطمینان داریم، می‌دانیم کارشان را به خوبی انجام می‌دهند.

وی درباره تغییر متوالی پست بازی اش در ترکیب پرسپولیس تصریح کرد: کادر فنی تیم ملی هم روی منطقه‌هایی از زمین بازی که به میدان می‌روم نظر مثبتی داشت و آنها گفتند برای ما مهم نیست که کجا بازی می‌کنی. ضمن اینکه الان در پرسپولیس سمت راست بازی می‌کنم و آقای اسکوچیچ هم از من در همین منطقه برای تیم ملی بازی می‌گیرد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.