تیم فوتبال برایتون در شبی که بال ایرانی‌اش نیمکت‌نشین بود برابر تیم وست‌برومویچ متحمل شکستی خارج از خانه شد.

تیم فوتبال برایتون در شبی که بال ایرانی‌اش نیمکت‌نشین بود برابر تیم وست‌برومویچ متحمل شکستی خارج از خانه شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه بازی‌های روز نخست از هفته بیست‌و‌ششم لیگ برتر انگلیس، امروز (شنبه) تیم فوتبال برایتون در خانه تیم وست‌برومویچ با نتیجه یک بر صفر تن به شکست داد.

در این بازی که علیرضا جهانبخش بال ایرانی تیم برایتون نیمکت نشین بود، کایل بارتلی در دقیقه ۱۱ تنها گل مسابقه را برای وست‌برومویچ به ثمر رساند. برایتون در حالی برای دهمین بار در این فصل تن به شکست داد که دو پنالتی در این بازی به هدر داد( پنالتی اول در دقیقه ۱۹ توسط پاسکال گراس و پنالتی دوم در دقیقه ۷۶ توسط دنی ولبک). لوئیز دانک نیز در دقیقه ۲۹ یک گل برای برایتون به ثمر رساند که مردود اعلام شد.

با این نتیجه تیم برایتون با ۲۶ امتیاز در رده شانزدهم جدول باقی ماند. وس‌برومویچ رده نوزدهمی هم با وجود ۱۷ امتیازی شده همچنان در رده نوزدهم جدول است.

امشب دو بازی دیگر در لیگ برتر انگلیس برگزار می‌شود که در بازی نخست از ساعت ۲۱ به وقت تهران اتیم استون‌ویلا میهمان لیدزیونایتد خواهد بود و از ساعت ۲۳:۳۰ نیز ولورهمپتون در خانه نیوکاسل به میدان می‌رود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )