پزشک تیم ذوب‌آهن گفت: خانواده اعضای تیم ما نگرانی‌های زیادی بابت حضور تیم ذوب‌آهن در خوزستان دارند و این ایام را با استرس سپری میکنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از باشگاه ذوب‌آهن، دکتر شریفیان پور درباره تست کرونای اعضای تیم ذوب‌آهن گفت: روز گذشته کلیه بازیکنان مربیان و عوامل اجرایی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان مورد آزمایش تست کوید ۱۹ قرار گرفتند که خوشبختانه پاسخ کلیه تست‌ها منفی اعلام شد.

او اضافه کرد: در نیم فصل اول مسابقات و پس از سفر به آبادان در شرایط کرونایی تعدادی از بازیکنان ما به این ویروس مبتلا شدند که پس از بازگشت علیرغم رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی به صورت اپیدمی در تیم ما شیوع پیدا کرد تا جایی که در بازی با شهر خودرو کلاً ۱۳ بازیکن در اختیار داشتیم. نگرانی ما از این است که این اتفاق بازهم برای ما تکرار شود.

پزشک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در رابطه با سفر تیم به خوزستان گفت: کلیه پروتکل های بهداشتی را رعایت می‌کنیم اما چه تضمینی وجود دارد که افرادی که در این سفر با آن‌ها در تماس هستیم این پروتکل‌ها را رعایت کرده باشند. عوامل برگزاری مسابقه، عوامل ترانسفر افراد حاضر در فرودگاه، عواملی که در هتل ها حضور دارند در شرایطی که خوزستان در وضعیت قرمز قرار گرفته است با ما در تماس خواهند بود.

او اضافه کرد: علاوه بر بازیکنان، خانواده آن‌ها نیز نگرانی های زیادی بابت حضور تیم در خوزستان دارند و این ایام را با استرس سپری میکنند. مکاتبات خودرو با فدراسیون فوتبال انجام داده ایم امیدوار هستم که این بازی هم ختم به خیر شود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.