سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان از انتخاب مجدد حبیب‌الله شیرازی به‌عنوان رئیس هیئت فوتبال استان تهران انتقاد کرد.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان از انتخاب مجدد حبیب‌الله شیرازی به‌عنوان رئیس هیئت فوتبال استان تهران انتقاد کرد. مهدی مناجاتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره انتخاب دوباره حبیب‌الله شیرازی به‌عنوان رئیس هیئت فوتبال استان تهران اظهار داشت: شیرازی در این ۱۲ سال در فوتبال چه کار کرده که دوباره انتخاب شده است؟ سِمت‌ها را تقسیم می‌کنند و بدبختانه سهمیه فوتبال تهران به ایشان افتاده است. آن وقت پیشکسوتان فوتبال و اساتید من در خانه نشسته‌اند. ما بازیکنان جوان و نوجوان زیادی داریم، اما مربیان ما کجا هستند؟

« قبلاً پیشکسوتان پس از بازنشستگی اینقدر کارنامه داشتند تا به ریاست برسند.» وی ضمن بیان این جمله عنوان کرد: این افراد، چه تخصصی در ورزش و فوتبال دارند؟ زمانی که مربی تیم جوانان بودم، به مربیان تیم‌های جنوب تهران و شهرستان‌ها سر می‌زدم، اما این آقایان در انتخابات‌ یک نفر را انتخاب می‌کنند. این کار درست نیست. شرایط مدیریتی ما هم مانند وضعیت فوتبال ماست.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران درخصوص انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال که فردا برگزار خواهد شد، گفت: دیگر نیازی به برگزاری انتخابات نیست. آنها زحمت نکشند و خودشان یک نفر را رئیس بگذارند. حیف است که این تماشاگران، حنجره خود را برای تیم‌های ملی و باشگاهی پاره می‌کنند. امیدوارم آقایان موفق باشند!

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.