کراپ الوند و فرش‌آرا می‌توانند در فاصله یک هفته مانده تا پایان مرحله اول لیگ برتر فوتسال، خود را به جمع شش تیم نهایی مرحله دوم مسابقات برسانند.

کراپ الوند و فرش‌آرا می‌توانند در فاصله یک هفته مانده تا پایان مرحله اول لیگ برتر فوتسال، خود را به جمع شش تیم نهایی مرحله دوم مسابقات برسانند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور، عصر امروز (شنبه) در حالی برگزار می‌شود که تاکنون جایگاه پنج تیم در مرحله دوم (چهار تیم در میان شش تیم نخست و یک تیم در میان نامزدهای سقوط) قطعی شده و پنج جایگاه باقیمانده هم در دو هفته باقیمانده تعیین خواهد شد.

گیتی‌پسند اصفهان به مصاف اهورا بهبهان می‌رود. شاگردان وحید شمسایی هفته گذشته برتری دشواری مقابل شهروند به دست آوردند و صعود خود را به دور دوم قطعی کردند. هرچند صدرنشینی با کسب جایگاه سوم جدول هر گروه تفاوتی ندارد، اما گیتی‌پسند برای اینکه خود را به‌عنوان یکی از مدعیان جدی قهرمانی معرفی کند، به دنبال صعود به صدر جدول گروه الف است. اهورا نیز که کمترین گل زده لیگ را دارد، برای قطعی کردن صعود خود باید در دو بازی آینده بتواند فاصله چهار امتیازی‌اش را با کراپ الوند جبران کند.

کراپ هم این هفته میزبان مقاومت البرز است. به نظر می‌رسد شاگردان رضا لک برای صعود به مرحله دوم کار سختی ندارند و آنها با شکست کراپ الوند یا شهید منصوری، به جمع شش تیم برتر رقابت‌ها می‌رسند. مقاومت البرز نیز با وجود استراحت هفته گذشته، به خاطر نتایج درخشان هفته‌های قبل خود به دور دوم صعود کرد و دو دیدار آینده برای تیم کرجی، تشریفاتی خواهند بود. پدیده این فصل لیگ برتر هم با صدرنشینی گروه الف می‌تواند شگفتی خود را تکمیل کند.

مس سونگون در نبرد سر و ته جدول گروه ب، مقابل ایمان شیراز صف‌آرایی می‌کند. مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر و صاحب آمار کمترین گل خورده مسابقات، در شش هفته گذشته توانسته پنج بُرد و یک تساوی به دست بیاورد و با بازگشت به دوران اوج خود، یکی از آماده‌ترین تیم‌های لیگ به شمار می‌رود. مس در صورت شکست ایمان و توقف فرش‌آرا، صدرنشینی خود را در پایان مرحله اول تضمین می‌کند. هفته گذشته همچنین سقوط ایمان به مرحله دوم پایین جدول قطعی شد و نماینده شیراز برای حفظ این سهمیه، باید در رقابت سقوط بجنگد.

فرش‌آرای مشهد هم در این هفته به مصاف تنها رقیب خود برای صعود به مرحله دوم تلاش می‌کند. فرش‌آرا در صورتی که بتواند راگا را در تهران متوقف کند، به جمع شش تیم پایانی می‌رسد و راگا از آن پس باید برای سقوط نکردن بجنگد. بازارهای کوثر هم اگر بتواند حفاری را شکست دهد، در لیگ برتر ماندنی خواهد شد و راهیابی نماینده اهواز را به مرحله دوم سقوط قطعی می‌کند.

برنامه دیدارهای کامل هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است:

شنبه ۹ اسفندماه ۹۹

گروه الف گیتی‌پسند اصفهان - اهورا بهبهان شهروند ساری - فردوس قم کراپ الوند - مقاومت البرز

گروه ب مس سونگون - ایمان شیراز ملی حفاری - بازارهای کوثر راگای ری - فرش‌آرای مشهد

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.