سرمربی تیم فوتبال ناپولی ضمن انتقاد از رویکرد تیم گرانادا در بازی شب گذشته دو تیم، تأکید کرد شاگردانش با وجود حذف از لیگ اروپا باید به خود افتخار کنند.

سرمربی تیم فوتبال ناپولی ضمن انتقاد از رویکرد تیم گرانادا در بازی شب گذشته دو تیم، تأکید کرد شاگردانش با وجود حذف از لیگ اروپا باید به خود افتخار کنند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، جنارو گتوسو که شاگردانش شب گذشته (پنجشنبه) با وجود برتری ۲ بر یک مقابل گرانادا در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا، در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب نماینده اسپانیا و از دور رقابت‌ها حذف شدند، پس از این دیدار در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: در این بازی هم پس از کمانه کردن شوت بازیکن گرانادا، گل مزخرف دیگری دریافت کردیم. با این حال باید هم به خودمان افتخار کنیم و هم بابت حذف از این رقابت‌ها تأسف بخوریم، چون در دو بازی رفت و برگشت نشان دادیم که بهتر از گرانادا هستیم.

وی افزود: تیم‌هایی که نماینده ایتالیا در رقابت‌های اروپایی هستند، باید طوری بازی کنند که حضور ما بیشتر احساس شود، چون در روزهای اخیر چیزهایی خوبی از نمایندگان ایتالیا در زمین مسابقه دیدیم. اگر یک تیم ایتالیایی مانند گرانادا در این بازی وقت تلف می‌کرد، این کارش روی جلد اول تمامی روزنامه‌ها می‌رفت.

سرمربی ناپولی در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به وقت تلف کردن بازیکنان گرانادا تصریح کرد: در نیمه اول ما حدود ۱۶ یا ۱۷ دقیقه فوتبال بازی کردیم و در نیمه دوم هم اوضاع بدتر بود. هر بار که خطایی صورت می‌گرفت، بازیکنان گرانادا در حدود سه دقیقه وقت تلف می‌‌کردند. اگر یک تیم ایتالیایی این کار را می‌کرد، توسط تمامی روزنامه‌ها قتل‌عام می‌شد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.