سرمربی تیم فوتبال رم اعتقاد دارد، تیمش با شایستگی تمام به مرحله یک هشتم نهایی مسابقات لیگ اروپا راه پیدا کرده است.

سرمربی تیم فوتبال رم اعتقاد دارد، تیمش با شایستگی تمام به مرحله یک هشتم نهایی مسابقات لیگ اروپا راه پیدا کرده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پائولو فونسکا که شاگردانش شب گذشته (پنجشنبه) در ورزشگاه المپیکوی شهر رم با نتیجه ۳ بر یک بر براگای پرتغال غلبه کردند و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۵ بر یک به برتری دست یافتند و راهی مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا شدند، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: ما با اعتمادبه‌نفس بازی کردیم و به پیروزی رسیدیم که این مهمترین چیز بود. در کنار این به برخی بازیکنان‌مان برای بازی‌های بعدی استراحت دادیم. به نظرم ما عالی کار کردیم و رویکرد بازیکنان‌مان در این دیدار خوب بود. ما به تیم باکیفیت براگا احترام گذاشتیم، اما به نظرم با شایستگی به پیروزی رسیدیم و راهی دور بعد شدیم.

وی همچنین درباره زننده گل اول تیمش در این دیدار که به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله ران در دقیقه ۶۷ جای خود را به بورخا مایورال داد، اظهار داشت: باید ببینیم که وضعیت ژکو به چه صورت است، هرچند فکر نمی‌کنم مصدومیت او جدی باشد، اما باید اوضاع را به طور دقیق بررسی کنیم. عملکرد ژکو و مایورال را دوست داشتم. خوب است که برای حضور در خط حمله چنین رقابتی وجود دارد، اما از هر دوی آنها راضی هستم.

سرمربی رم همچنین درباره دیدار بعدی تیمش که یکشنبه شب در هفته بیست‌وچهارم سری A ایتالیا پذیرای میلان خواهند بود، اظهار داشت: تقابل با میلان برای ما مهم است و برای رویارویی با این تیم خیلی قدرتمند باید خیلی زود بازیکنان‌مان را ریکاوری کنیم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.