سرمربی تیم فوتبال میلان از صعود تیمش به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا راضی است.

سرمربی تیم فوتبال میلان از صعود تیمش به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا راضی است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، استفانو پیولی که شاگردانش شب گذشته (پنجشنبه) در دور برگشت از مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا مقابل ستاره سرخ بلگراد تن به تساوی یک - یک دادند و نتیجه بازی رفت و برگشت دو تیم ۳ - ۳ شد، اما در نهایت به خاطر قانون گل زده بیشتر در خانه حریف راهی مرحله بعد رقابت‌ها شدند، پس از این دیدار خانگی به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: تیم ما ممکن است، جوان باشد، اما بلوغ لازم را دارد. ما در حال حاضر در بهترین فرم خود نیستیم و کسب پیروزی‌ها به ما اعتمادبه‌نفس می‌دهد، اما در این مقطع ما برخی چیزها را کم داریم.

وی افزود: کمی جای تأسف دارد که نتوانستیم در این دیدار اوضاع را بهتر در کنترل داشته باشیم و در دادن پاس‌ها و زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتیم، اما مهم این بود که ما در تقابل با تیمی که در هر دو بازی رفت و برگشت برای ما مشکلاتی به وجود آورد، به دور بعد راه یافتیم. در بازی رفت، ما قید زدن گل سوم را زدیم و به استراحت پرداختیم، اما در این دیدار اینطور نبود و ما موقعیت‌هایی توسط ربیچ و ابراهیموویچ برای رسیدن به گل داشتیم. در چنین سطح از مسابقات هم جزئیات کوچک تفاوت را رقم می‌زند.

میلان که در قرعه‌کشی بعدازظهر امروز، رقیب خود در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا را خواهد شناخت، حالا باید خود را برای بازی یکشنبه شب با رم در هفته بیست‌وچهارم سری A ایتالیا آماده کند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.